Přeskočit na obsah

Dovolená v Egyptě? S námi ji máte za 99 Kč! Podívejte se na novou hru

Vypravte se s námi na dovolenou do Egypta – a dokonce rovnou do toho starověkého! Egyptští bohové tu pro vás totiž mají pár úkolů, které byste měli co nejdříve splnit!

Faraonovo tajemstvi 0
Obrázek ze hry Faraónovo tajemství

Devět bohů si žádá vaši spolupráci!

Egyptští bohové se s tím nemažou a když vám dají rozkaz, měli byste ho rozhodně splnit. V tomto případě chtějí, abyste získali posvátné amulety.

Vaším úkolem bude přebírat hieroglyfy ze spodní herní lišty a umisťovat je na pohybující se papyry v herním poli. Zdá se to jednoduché, ale když se všechno hýbe a tlačí vás čas i zloba bohů, brzy znervózníte a jen bohové ví, zda dokážete úkol dokončit!

faraon 1
Obrázek ze hry Faraónovo tajemství

Skvělá postřehová oddechovka

Do určité míry bychom Faraónovo tajemství mohli zařadit do spojovaček, protože na papyru budete spojovat dlouhé řady symbolů, ale jde spíše o logickou či postřehovou hru. Musíte totiž načasovat své kroky a v okamžiku, kdy se objeví místečko, kam můžete umístit správný symbol, musíte jednat opravdu rychle, jinak vám ten vhodný hieroglyf ujede a vy propásnete správnou chvíli.

Ve hře vás čeká okolo stovky levelů, hned devět bohů, kteří se budou ve svých požadavcích na vás střídat, proměňující se herní symboly, možnost zakoupit si vylepšení a mnoho dalších překvapení.

Nechte se nalákat a vydejte se za dobrodružstvím do země, kde se paprsky spalujícího slunce koupou v posvátném Nilu, kloužou po hřbetech krokodýlů a dotýkají se vrcholků pyramid, na něž shlíží dávní bohové!

faraon 4
Obrázek ze hry Faraónovo tajemství

Faraónovo tajemství jsme pro vás přichystali za 99 Kč

Faraónovo tajemství u nás nově najdete v elektronické distribuci. To znamená, že ho pár minut po zaplacení můžete mít ve svém počítači a pustit se do hry. A navíc hru právě teď v e-shopu najdete za příjemnou premiérovou cenu 99 Kč (původní cena 169 Kč).

Kromě toho jsme ji zařadili i na oblíbenou velkou kolekci 43 her. Tu si můžete prohlédnout tady – a nezapomeňte, všechny hry jsou tam se slevou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *