Přeskočit na obsah

Zrozena z ohně 3 – Temná strana – Sběratelská edice

 
 
 
 
Zdálo se, že když Alice a její společníci odpálí přehradu a vypustí na vojska Temnoty rozbouřenou řeku, mají vítězství na své straně a zlo je navždy poraženo. Jenže nic není dál od pravdy – prokletý válečník temnoty přežil, a dokonce přivolal hurikán tak silný, že všechny hrdiny pomalu zabil! Alice se zmatená probouzí na Potemnělé straně Velké rokliny – místa, kam se už po desítky let nikdo neodvážil vkročit. Jste připraveni putovat s Alicí temnou pustinou, opuštěnými sídly a stanout nakonec v srdci Temnoty?
 
Na co se v této dobrodružné hledačce můžete těšit?

Na napínavý děj,
Na nádhernou grafiku a hudbu,
Na jedinečné sbírky předmětů,
Na úchvatné hlavolamy,
Na užitečnou příručkou pro hru už neuvíznete na žádném špeku ve hře,
Na tapety, výtvarné nákresy, hudba ze hry a mnoho dalšího

A co na vás čeká v bonusové kapitole? 
Ani zde další osud našich hrdinů nenecháme spát! Porážka zla totiž neznamená i nápravu utrpení, které dříve napáchalo – váš lid je pořád v hanebných spárech Temnoty. Přestrojte se s pomocí magie za její služebníky a zachraňte všechny nešťastníky, kteří jsou uvěznění v jedovatých pavučinách. Čas běží, tak neotálejte!
 
Požadavky: Windows, procesor 1650MHz nebo lepší, RAM 2048MB, DirectX, Grafická karta 32MB. Před zakoupením hry prosím stáhněte demoverzi a vyzkoušejte jí. Pokud vám bude bez problémů fungovat demoverze, bude vám fungovat také plná verze.

Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *