Přeskočit na obsah

Zločin a trest – Sběratelská edice

 

 
 
Když soukromému očku Foxovi zavolá jeho bývalá přítelkyně Barbara, jen sotva by ho napadlo, že před ním stojí jeho dosud největší a také nejzamotanější případ života. Fox svou minulou lásku nachází mrtvou v obývacím pokoji, což ho donutí rozjet vyšetřování na vlastní pěst Čeho všeho je schopný a kam až sahají jeho dovednosti? Zjistěte to spolu s ním v této napínavé hledačce!
A protože jsme pro vás tuto hru připravili rovnou ve sběratelské edici, boj se zločinem pro vás jen tak neskončí! V bonusové kapitole se totiž vrátíme na samý, velice chmurný, začátek detektivní kariéry našeho hlavního hrdiny. Jeho adoptivního otce, který se ujal nejen Foxe, ale také jeho bratrů Alexandra a Brandona, někdo zabil! A co je nejhorší, z tohoto zločinu byl obviněn přímo Fox. Pomůžete mu utéci z vězení a vypátrat vraha i tentokrát?
Požadavky: Windows, procesor 650MHz nebo lepší, RAM 128MB, DirectX, Grafická karta 32MB. Před zakoupením hry prosím stáhněte demoverzi a vyzkoušejte jí. Pokud vám bude bez problémů fungovat demoverze, bude vám fungovat také plná verze

Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *