Zatraceně dobrá hororová hledačka Noční můra je tady!

Rádi se bojíte? Pak byste měli zbystřit, protože pro vás máme přichystanou pořádně hororovou hledačku Noční můra.
Ocitnete se jako pacient na podivné a hodně strašidelné psychiatrické klinice.
Dokážete si poradit?
Hru můžete získat nyní v akci za 99 Kč, nebo v rámci kolekce 15 her.

Už jste zaznamenali hledačkovou sérii Pokřivený svět? Rozhodně byste měli. V elektronické distribuci vám nyní přinášíme druhý díl ze série. Jmenuje se Noční můra a nyní ho navíc můžete získat v akci jen za 99 Kč!

mura uv

Jedna z nejhorších nočních můr…

Vzbudíte se v nemocnici nebo léčebně, připoutaní k posteli a vydáni na milost a nemilost doktorům, kteří mluví o věcech jako je lobotomie. Zní to jako strašlivý sen? To je, ale v téhle hledačce je to teprve začátek všeho.

image 58

Při hraní Noční můry vás bude příjemně mrazit v zádech – a to je přesně to, co od hororových a thrillerových hledaček chceme. Těšit se můžete na setřené rozdíly mezi blouzněním a realitou, pohyb po strašidelné léčebně i nejistotu, co je vlastně pravda. Dokážete se vymanit z bludného kruhu nočních můr? To je otázka, kterou vám tahle hledačka klade.

image 59

Naše kolekce 15 her

Hledačku Pokřivený svět 2: Noční můra najdete mimo jiné také na naší kolekci 15 her, kde jsme pro vás připravili zhruba v poměru půl na půl oblíbené hledačky a obsluhovačky. Aby byla kolekce opravdu komplexní, přihodili jsme i logické hry a spojovačky a také hned tři podpultovky, které nesežene jinde než na kolekci.

Hledačky na kolekci jsou určené spíše dospělým, i když i v tomto žánru jsou připravené dvě hry vhodné pro děti. Ostatní hry se pak hodí pro celou rodinu a vaše děti si u nich užijí spoustu zábavy. Těšit se tak může doslova každý u vás doma, protože na téhle kolekci si každý z vás najde svou oblíbenou hru.

image 57

Chcete Noční můru samostatně?

Není problém! Nově ji totiž vydáváme i v elektronické distribuci, což znamená, že si ji můžete objednat a do pár minut vám ji pošleme. Nyní navíc – jak jsme zmiňovali v úvodu – běží naše populární slevová akce, takže si tuto povedenou hororovou hledačku můžete pořídit jen za 99 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.