Přeskočit na obsah

Zatraceně dobrá hororová hledačka Noční můra je tady! A teď ve sběratelce!

Už jste zaznamenali hledačkovou sérii Pokřivený svět? Rozhodně byste měli. Druhý díl z této série jsme nově vydali ve sběratelské edici, a tak si ho můžete užít i s bonusovou kapitolou a dalšími extras. Jmenuje se Noční můra a nyní ji navíc můžete získat v akci jen za 199 Kč!

Pokriveny svet 2 Nocni mura SE 1

Jedna z nejhorších nočních můr…

Vzbudíte se v nemocnici nebo léčebně, připoutaní k posteli a vydáni na milost a nemilost doktorům, kteří mluví o věcech jako je lobotomie. Zní to jako strašlivý sen? To je, ale v téhle hledačce je to teprve začátek všeho.

image 58

Při hraní Noční můry vás bude příjemně mrazit v zádech – a to je přesně to, co od hororových a thrillerových hledaček chceme. Těšit se můžete na setřené rozdíly mezi blouzněním a realitou, pohyb po strašidelné léčebně i nejistotu, co je vlastně pravda. Dokážete se vymanit z bludného kruhu nočních můr? To je otázka, kterou vám tahle hledačka klade.

image 25
Noční můra SE

Naše kolekce 10+3

Hledačku Pokřivený svět 2: Noční můra najdete mimo jiné také na naší kolekci 10+3 her, kde jsme pro vás připravili samé sběratelské hledačky. Zaplatíte jich 10 a další tři vám k nim přihodíme navíc jako dárek. Kolekci jsme vydali i digitálně a najdete ji zde.

V základním vydání potom vyšla na oblíbené kolekci 15 her.

Chcete Noční můru samostatně?

Není problém! Nově ji totiž vydáváme i v elektronické distribuci, což znamená, že si ji můžete objednat a do pár minut vám ji pošleme. Nyní navíc – jak jsme zmiňovali v úvodu – běží naše populární slevová akce, takže si tuto povedenou hororovou hledačku ve sběratelské edici můžete pořídit jen za 199 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *