Z toho parku ještě nikdo nevyšel živý. Budete mít odvahu zjistit, co se tam děje?

Tajemný park je natolik tajemný, že si vysloužil hned celou hledačkovou sérii. Má tři díly a my vám ten úvodní, který vyšel nově i ve sběratelské edici, nyní nabízíme v naší tradiční slevové akci jen za 199 Kč.

Tajemny park 1 Zlomena deska 01

Park Fairy Gate je místo, kam byste své dítě asi nevzali

Respektive dříve možná ano – byl to vyhlášený zábavní park, jehož návštěva byla snem snad každého dítěte. Jenže pak tam začali záhadně mizet a umírat lidé. Mladý talentovaný novinář se vydal do tajemného parku, aby zjistil, co se tam děje – a zmizel taky.

Nyní je řada na vás. Dokážete projít všemi strašidelnými lokacemi, odolat mrazení z hororové hudby a přežít všechny lekačky? Pokud ano, pak možná odhalíte záhadu parku Fairy Gate.

image 34

Atmosférická hledačka jen za 199 Kč

Tajemný park 1: Zlomená deska je povedená moderní hledačka. Má zajímavý detektivní příběh s mysteriózními prvky a velmi dobrou grafiku, která akcentuje hlavně hororové a strašidelné prvky. Hledání předmětů v lokacích probíhá ve dvou systémech, takže se rozhodně nebudete nudit. Bavit se budete i u hlavolamů, které jsou často originální nebo oplývají nápaditým zpracováním.

Hra nově vyšla ve sběratelské edici, takže si můžete užít i bonusovou kapitolu!

image 35

A jak to bude pokračovat?

Tajemný park 1 byl úspěšnou hledačkou, která si vyžádala dvě další pokračování. Ta u nás můžete najít pod názvy Strašidelný příběh a Poslední představení. Na našem e-shopu tak můžete získat kompletní trilogii a užít si spoustu hledačkové zábavy.

image 13

Znáte naši kolekci 25 her? Je na ní celá série Tajemného parku!

Kolekce her vám tu představujeme poměrně pravidelně. Možná jste ale ještě nezaznamenali tuhle kolekci, na které je hned pětadvacet her. Namixovali jsme na ni hledačky, spojovačky, obsluhovačky i akční hry. Je skvělé, že Tajemný park na ní najdete v celé sérii – takže žádné dokupování dalších dílů, s touto kolekcí je dostanete všechny najednou!

A je tu ještě jedna věc! Tajemný park 1 je nyní naší hrou zdarma: když si objednáte hry za více než 1000 Kč, pošleme vám právě tuto prémiovou hledačku jako dárek!

image 32

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *