Z toho parku ještě nikdo nevyšel živý. Budete mít odvahu zjistit, co se tam děje?

Představujeme vám povedenou detektivní trilogii Tajemný park. První díl se jmenuje Zlomená deska a uvede vás do děje tohoto strašidelného příběhu.
Dokážete zjistit, kam se ztrácí návštěvníci tohoto parku Fairy Gate?
První díl je nyní za 99 Kč. Celou trilogii najdete na kolekci 25 her.

Tajemný park je natolik tajemný, že si vysloužil hned celou hledačkovou sérii. Má tři díly a my vám ten úvodní nyní nabízíme v naší tradiční slevové akci jen za 99 Kč.

zlomena deska sleva

Park Fairy Gate je místo, kam byste své dítě asi nevzali

Respektive dříve možná ano – byl to vyhlášený zábavní park, jehož návštěva byla snem snad každého dítěte. Jenže pak tam začali záhadně mizet a umírat lidé. Mladý talentovaný novinář se vydal do tajemného parku, aby zjistil, co se tam děje – a zmizel taky.

Nyní je řada na vás. Dokážete projít všemi strašidelnými lokacemi, odolat mrazení z hororové hudby a přežít všechny lekačky? Pokud ano, pak možná odhalíte záhadu parku Fairy Gate.

image 34

Atmosférická hledačka jen za 99 Kč

Tajemný park 1: Zlomená deska je povedená moderní hledačka. Má zajímavý detektivní příběh s mysteriózními prvky a velmi dobrou grafiku, která akcentuje hlavně hororové a strašidelné prvky. Hledání předmětů v lokacích probíhá ve dvou systémech, takže se rozhodně nebudete nudit. Bavit se budete i u hlavolamů, které jsou často originální nebo oplývají nápaditým zpracováním.

image 35

A jak to bude pokračovat?

Tajemný park 1 byl úspěšnou hledačkou, která si vyžádala dvě další pokračování. Ta u nás můžete najít pod názvy Strašidelný příběh a Poslední představení. Na našem e-shopu tak můžete získat kompletní trilogii a užít si spoustu hledačkové zábavy.

image 33

Znáte naši kolekci 25 her? Je na ní celá série Tajemného parku!

Kolekce her vám tu představujeme poměrně pravidelně. Možná jste ale ještě nezaznamenali tuhle kolekci, na které je hned pětadvacet her. Namixovali jsme na ni hledačky, spojovačky, obsluhovačky i akční hry. Je skvělé, že Tajemný park na ní najdete v celé sérii – takže žádné dokupování dalších dílů, s touto kolekcí je dostanete všechny najednou!

image 32

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.