Přeskočit na obsah

Vstupte do známé hororové pověsti! Vydejte se po stopách prokletého Krysaře!

Znáte legendu o Krysaři? Tajemný muž hraje na flétnu a za jejími tóny se ženou všechny středověké krysy. Krysař pomáhá, dokud není zrazen a nezačne se mstít. Vydejte se v oblíbené hledačce po jeho stopách a zachraňte děti, které se rozhodl přivést do zkázy!

image 30

Poutavá příběhová hledačka

Legenda o Krysařovi je jedna z nejpropracovanějších pověstí vůbec. Obsahuje tajemno, zradu, vášeň, lásku, strach i tragické události.

Díky naší moderní hledačce Krysař můžete do tohoto příběhu vstoupit i vy a stát se jeho součástí.

Budete tu za hlavního hrdinu! Do děje přicházíte ve chvíli, kdy se Krysař rozhodl pomstít městu za to, že mu nezaplatilo za jeho práci. Písní své flétny vylákal všechny děti z města a chce je přivést do záhuby.

Vy se mu vydáte po stopách a zkusíte děti zachránit!

image 28

Podmanivé vizuální prostředí!

Jestli je hledačka Krysař něčím opravdu výjimečná, pak je to opravdu vtahující a okouzlující grafické prostředí hry. Lokace působí tajemně, někdy i trochu strašidelně, ale ohromí svou propracovaností a smyslem pro detail a atmosféru.

Do hry vás ale vtáhne i napínavý příběh plný zvratů a samozřejmě i hledací úkoly a rébusy.

image 29

Jen za 99 Kč

Málokdy se stává, že u nás najdete moderní příběhovou hledačku za méně než stovku. Nyní ale máme Krysaře jen za 99 Kč. Pro získání této super ceny nemusíte dělat nic zvláštního – je totiž (dočasně!) již nastavená přímo u hry v e-shopu.

Hru také najdete na naší multižánrové kolekci 15 her, kterou máme nyní též ve slevě. Pozor – kvůli inventuře skladů, o které jsme informovali, budeme kolekci odesílat až 25. ledna. Objednat si ji ale můžete už teď!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *