Přeskočit na obsah

Chcete premiérovou hru zdarma: Může být!

Opět pro vás máme nachystanou velkou odměnu! Připravili jsme pro vás nejnovější hru Vládce záhad zdarma, prostě ji některým z vás pošleme jako dárek. Jak na to?

image 13

Pravidelná akce pro milovníky našich her

Když si u nás nakoupíte hry za více než tisíc korun, je to pro nás velká podpora a chceme vás pořádně odměnit. Proto vám k takovým nákupům posíláme některou z našich prémiových her zdarma. A přesně takovou akci dnes spouštíme: vytvořte objednávku za více než 1000 Kč a spolu s hrami, které jste si objednali, vám přijde ještě nejnovější prémiová hra Vládce záhad.

image 12

Na co se v naší hře zdarma těšit?

O téhle žhavé novince už jste možná slyšeli. Jde o prémiovou hledačku se skvělou grafikou, která je pokračováním série Zakleté císařství

Zavede vás do fantasy světa Arkádie a budete v ní řešit hádanky, které vedou k úkrytu magických perel. Úkoly budete řešit spolu s císařem, bohyní, ale také zločincem ukrývajícím se před zákonem. Čekají vás tu desítky miniher a stovky schovaných předmětů, které je potřeba nalézt. Hra vám poskytne zábavu na dlouhé hodiny – díky několika herním módům ji navíc mohou hrát méně zkušení hráči i profíci.

vladce 1

Znáte celou kolekci?

U příležitosti vydání nové hry ze série Zakleté císařství vám připomínáme, že jsme celou sérii (tedy již osm dílů!) vydali na jedné kolekci pod názvem Zakleté císařství. Všechny hry na ní najdete ve sběratelských edicích, takže vás čeká rovnou 16 skvělých fantasy příběhů a k tomu mnoho bonusového materiálu.

Jednotlivé hry ze série si samozřejmě můžete kupovat i samostatně – možná už doma některé máte a některé další vám chybí do sbírky. Nyní je ten nejlepší čas ji doplnit!

image 11

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *