Přeskočit na obsah

Už máte naši nejnovější prémiovku Rodinná zrada? Dnes naposledy je zdarma!

zrada 12 1

Jestli jste si ještě nepořídili naši nejnověji vydanou hru: Temné romance 11: Rodinná zrada, máte dnes poslední šanci získat tuto top hledačku zdarma!

zrada darek

Dárek k objednávkám nad 1000 Kč

Pravidla téhle naší akce už určitě znáte. Vy uděláte a dokončíte objednávku her za více než 1000 Kč a my vám k nim dáme nejnovější prémiovou hru ve sběratelské edici!

Je to celé docela jednoduché.

Dárkové hry se u nás pravidelně střídají, takže pokud už Rodinnou zradu máte, můžete si počkat na příští akci, do které pošleme zase jinou hru.

image 17

Moderní hledačka s vysokým hodnocením

Rodinná zrada pochází ze série Temné romance, jejíž hry patří dlouhodobě k našim nejoblíbenějším. V minulých dnech jste si mohli přečíst recenzi, která chválí hlavně vynikající příběh a skvělé hledačky. Podívat se také můžete na hodnocení ostatních hráčů – zatím to vypadá, že se hra opravdu líbí: má téměř plný počet hvězdiček!

zrada 8 1
Obrázek ze hry Temné romance 11: Rodinná zrada – sběratelská edice

Máte už všechny hry ze série?

Hry z celé série si můžete prohlédnout zde. Zkontrolujte si, že máte ve své sbírce všechny, nebo si podle příběhu či dostupných recenzí vyberte ty, které vás zaujmou. Můžete je přidat ke své objednávce – pokud přesáhne 1000 Kč, přihodíme vám k nim tento nejnovější díl Rodinná zrada zcela gratis!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *