Už jste dlouho nehráli žádnou duchařinu? Jednu pro vás máme!

Spisovatelé občas mají tvůrčí krizi a nedaří se jim přijít na pořádný námět své knihy. To se ale může velmi rychle změnit, když u jejich dveří přistane pozvánka na duchařskou seanci. Takový umělec by byl blázen, kdyby po téhle šanci neskončil! Nebo snad ne? Tušíte správně: tahle seance se totiž nepěkně zvrtne!

tajemstvi sleva

Kvalitní hledačka z nové kolekce

Na hledačkové kolekci jsme pro vás shromáždili hodně hororových a tajemných hledaček. Rodinná tajemství jsou jedna z nich. Ale zase jde o trochu jiný žánr než v případě ostatních her, protože pro vás hry na kolekce vybíráme tak, aby šlo o specifické kousky, které vás jen tak nezačnou nudit.

image 25

Tentokrát se spolu se spisovatelkou v krizi podíváte do velmi záhadného domu, ve kterém sídlí duše zemřelých. Budete spolu s ní procházet pokoji této obrovské nadpřirozené vily a hledat odpovědi na dávno zapomenuté otázky. A hledat také samozřejmě budete spoustu ztracených předmětů a plnit mnoho úkolů, bez kterých se dál nedostanete. O mrazivou atmosféru a pár pořádných duchařských chvilek rozhodně nebude nouze.

image 24

Rodinná tajemství můžete získat dvě způsoby:

a) v hledačkové kolekci spolu s dalšími 14 hrami

b) samostatně v elektronické distribuci. A v tomto týdnu ji při výběru této možnosti můžete získat jen za 99 Kč.

Proč tahle hra stojí za pozornost?

  • Skvělá atmosféra
  • Promyšlená herní koncepce
  • Sběratelské předměty (navzdory tomu, že nejde o sběratelskou edici)
  • Duchařský příběh
  • Spousta záhad k vyřešení
image 23

Originální duchařina

Duchové se v hledačkách objevují dost často. Jenže obvykle slouží jen k posunutí děje nebo jsou postavami v nějaké fantasy hledačce. V Rodinných tajemstvích se jedná o čistokrevnou duchařinu – takovou, jaká má být. Pokud jste tedy příznivci tohoto žánru a rádi se bojíte, rozhodně byste po ní měli sáhnout.

A nezapomeňte – Rodinná tajemství získáte buď v kolekci, nebo v elektronické distribuci za 99 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *