Přeskočit na obsah

Unikátní hledačka Pět džinů. Tohle chcete hrát!

Je to tu! Další díl ze série Zakleté císařství! Čekali jsme na něj několik měsíců a teď je konečně na světě. Připravte se: Pět džinů vás zve do svého světa bude to pořádná jízda!

dzin premiera

Zakleté císařství – netřeba představovat

Série Zakleté císařství nabízí jedny z nejlepších hledaček na trhu. A zdá se, že se každým dílem ještě zlepšují.

Sedmý díl navazuje v grafice, zábavnosti, promyšlenosti i vynikajících hledačkách na své předchůdce a ještě je v mnohém předčí.

Pojďme si ho dnes představit!

dzin 1
Pět džinů – sbvěratelská edice

Pět džinů – sběratelská edice

Pět džinů, tak se jmenuje sedmý díl. Nabídne vám příběh pěti bratrů, z nichž čtyři ovládají přírodní živly, zatímco ten pátý je pánem chaosu. Jak už to tak bývá, poslední z bratrů se pokouší sebrat moc svým sourozencům a ovládnout jejich moc.

dzin 7
Pět džinů – sběratelská edice

Vydejte se do světa, kde živlům vládnou magické bytosti, kde vaším pomocníkem bude drak a kde vás čeká tajemství a dobrodružství na každém rohu.

Hru vám navíc přinášíme ve sběratelské edici, takže vás čeká bonusová kapitola, která bude rozhodně stát za to. A kromě toho také spousta bonusů navíc a třeba i sběratelské předměty rozmístěné v samotné hlavní hře.

dzin 5
Pět džinu – sběratelská edice

Unikátní hledačky, neokoukané minihry

Série Zakleté císařství je svými zábavnými, originálními hledačkami proslulá. Pět džinů to potvrzuje. Každá hledačka představuje nové dobrodružství a novou výzvu. Budete žasnout nad jejich nápaditostí, ale i nad krásným grafickým zpracováním a nad interaktivními detaily.

Podobně vás budou bavit i minihry, které se mohou pochlubit třeba tím, že si je můžete zahrát ve dvou variantách – ve snadnější a v těžší pro profíky.

dzin 8
Pět džinů – sběratelská edice

Hra je nově v nabídce a navíc ji můžete mít zdarma!

Kdyby bylo Pět džinů knížka, napsali bychom, že na ní ještě nezaschnul inkoust – tak moc je ta hra nová. Věříme, že fanoušci Zakletého císařství se na ní hodně těšili a máme velkou radost, že právě dnes můžeme spustit prodej! Na nic nečekejte, hra může být vaše právě teď!

Anebo vlastně počkejte! Když u nás uděláte objednávku přesahující 1000 Kč, pošleme vám tuhle nejnovější prémiovou sběratelku zdarma! Jestli chcete Pět džinů dostat jako dárek, vyberte si v naší nabídce hry za 1000 Kč a my vám k nim právě tuhle prémiovou hledačku pošleme jako bonus!

dzin pruh

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *