Přeskočit na obsah

Stvoření stínů – hra, ve které řídíte děj!

stvoreni uvod

V nové hledačce, kterou jsme poslali do akce, si můžete kromě klasických hledačkových herních prvků užívat i některé méně obvyklé: budete například rozhodovat, co bude vaše postava v dialogu říkat!

stvoreni sleva
Stvoření stínů

(Ne)tradiční hledačka

Stvoření stínů je v mnohém tradiční hledačkou – máte mysteriózní příběh mladé ženy, která pátrá po starém rodinném tajemství a dostává se na stopu tajemného sesterstva. Hra je doplněna velkým množstvím velmi různorodých lokací (okolo čtyřech desítek), hledačkami a hlavolamy.

image 20
Obrázek ze hry Stvoření stínů

Méně obvyklé je zapojení hráče do dialogových scén, ve kterých můžete rozhodovat, co bude vaše postava říkat a jak bude interagovat s ostatními postavami.

image 24
Obrázek ze hry Stvoření stínů

Milovníky hledaček také potěší, že hledací úkoly jsou zde různé – budete hledat jak podle seznamu, tak podle zatemněných obrysů anebo dokonce jen úlomky předmětů!

image 21
Obrázek ze hry Stvoření stínů

Co na vás ve Stvoření stínů čeká:

  • 40 lokací
  • Různorodé hledačky
  • Velké množství hlavolamů
  • Široká škála herních lokací – od moderních po středověké a tajemné
  • Mysteriózní příběh
  • Možnost sbírat artefakty, ačkoli nejde o sběratelku
image 23
Stvoření stínů

Kolekce 25 her

Stvoření stínů u nás samozřejmě najdete v elektronické distribuci, což znamená, že hru můžete hrát, jakmile ji zaplatíte.

Pak je tu ale také možnost pořídit si tuto hru v rámci kolekce 25 her. Na ní najdete celou řadu hledaček, včetně kompletních sérií, ale také další oblíbené herní žánry – spojovačky, obsluhovačky nebo logické či postřehové hry. Mezi hrami na kolekci si vyberou všichni členové rodiny – od těch úplně nejmenších dětí až po dospělé hráče (třeba milovníky hororu) a seniory.

image 22
Kolekce 25 her

Stvoření stínů nyní jen za 119 Kč!

Kromě toho, že můžete hledačku získat na kolekci 25 her, máme ji pro vás také ve slevě. Příštích pár dní u ní bude svítit parádní cena 119 Kč a můžete si ji tedy pořídit výhodněji než obvykle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *