Přeskočit na obsah

Staňte se v nové hře studenem kouzelnické školy!

Každý z nás se někdy toužil proměnit ve studenta čarodějnického umění a naučit se, jak ovládat magii. Do prostředí jedné takové kouzelné univerzity vás zavede hledačka Škola kouzel.

Skola kouzel 1

Hledačka pro zkušené hráče

Studovat Školu kouzel je rozhodně výzva – stejně jako hrát tuhle hru. Není to totiž jen tak ledajaká hledačka. Budete v ní cestovat po celém světě, prozkoumáte mnoho velmi rozmanitých lokací a vaše hledání nebude jednoduché. Nejenže předměty, které potřebujete najít, jsou rozházené po celé zeměkouli, ony jsou ještě rozbité na několik částí a vy budete muset ze všeho nejdřív najít každou jednu z nich.

A ještě k tomu vás tu čeká velké množství miniher a logických hádanek, bez kterých se dál nepohnete. Zkrátka a dobře – tohle je hra pro zkušené hledačkáře.

skola 6

Dobrodružství na každém kroku

Příběh začne velmi tajemně. Studentce kouzel totiž přijde dopis plný záhadných symbolů. Tento dopis ji zavede do všech končin světa – což se výrazně projevuje na grafice. Někdy zavítáte do pyramidy plné hieroglyfů, jindy pak do říše Aztéků anebo třeba do malebné vesničky kdesi v Evropě. Na každém kroku vás tu však bude čekat dobrodružství a spousta záhad.

skola 8
obrázek ze hry Škola kouzel

Škola kouzel jen za 99 Kč!

Školu kouzel jsme nyní uvedli do elektronické distribuce a v krátkodobé slevě vám ji nabízíme jen za 99 Kč. Na stránce je uvedeno počitadlo, které vám ukáže, jak dlouho sleva ještě potrvá, můžete tedy zjistit, kolik máte ještě času. Běžná cena je 169 Kč.

skola 3
Obrázek ze hry Škola kouzel

Znáte druhý díl?

Druhý díl Encyklopedie kouzel – Záhada za svitu měsíce u nás byl dlouho samostatně nedostupný, ale nyní je zpátky v distribuci a můžete si ho bez obtíží koupit. Ve vaší sbírce tak mohou přibýt rovnou oba díly série.

image 38

Kolekce 10 her o pětistovku levnější

Přes léto jsme vymysleli slevu na naše nejoblíbenější kolekce – můžete si z jejich ceny sundat 500 Kč. Stačí, když znáte speciální slevový kód. Pro kolekci 10 her, na níž najdete právě i Školu kouzel, tento kód zní: 84785C5EA0F1.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *