Přeskočit na obsah

Souboj bohů – Sběratelská edice

 

 
 
Kdo by nemiloval starověký Egypt? Už jenom pro jeho krásu, tajemnost a také… všudypřítomné nebezpečí? Nebudou to však tlející mumie, ani kletby faraónů, čeho se budete bát, ale prastarý démon oděný do hávu smrti! Budete čelit samotnému Sethovi, jenž svou sílu a zrůdnost předvedl už před několika tisíci lety, když zabil svého božského bratra Usira a jeho tělo roztrhal a roznesl po všech koutech Egypta. Jenže tentokrát nebudou v ohrožení bohové, ale celý svět! K jeho ovládnutí stačí získat pradávný artefakt — rukavici boha Hora, Usirova mstitele a Sethova odvěkého soka.
Teď vidí Seth svou šanci v podobě dvou archeoložek — Lily a její tety —, jež rukavici mají. Ani na okamžik neváhá a tetu unáší do svého chrámu, kde z ní a dalších nešťastníků hodlá vysát duši a nabrat tak více síly pro svůj zvrhlý plán… Lila se proto neprodleně vydává na cestu plnou nejen výzev a nebezpečenství, ale také zpět v čase, a to rovnou o tři tisíce let! Pomůžete jí přestát všechny nástrahy starověkého světa, zachránit tetu a udolat zosobněné zlo?
 

Užijte si velkolepé scenérie starověkého Egypta,
Sbírejte na nich hvězdy a diamanty,
Pokochejte se propracovanými ilustracemi či tematickou hudbou,
A pokud si snad nebudete vědět rady, příručka vám kdykoliv pomůže!

 
A co se bude dít v bonusovém příběhu navíc?
Démonické běsnění neustane ani v bonusové kapitole, jen tentokrát zasáhne mezi dva sourozence – Parua a Akiiki.
Parua postihne finanční tíseň a když mu osud hodí do rukou mapu k dávno zapomenutému chrámu plného zlata, má hned jasno. Jenže to ještě neměl ani tušení, že zde po celé věky číhá Seth! Trpělivě čeká na někoho, kdo mu z chrámu získá onu pověstnou Horovu rukavici… Paru se však svou, pro něj typickou, nešikovností stává démonovým rukojmím s jediným požadavkem – nalézt legendární artefakt. Akiiki nehodlá ani tentokrát nechat svého bratra v úzkých a vydává se mu na pomoc do hloubi Amazonského pralesa…
Dokáže Akiiki rukavici najít a zachránit bratra? Nebo na oba čeká záhuba?
 
Požadavky: Windows, procesor 650MHz nebo lepší, RAM 128MB, DirectX, Grafická karta 32MB. Před zakoupením hry prosím stáhněte demoverzi a vyzkoušejte jí. Pokud vám bude bez problémů fungovat demoverze, bude vám fungovat také plná verze.

Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *