Přeskočit na obsah

Sněžný Tarsas – Sběratelská edice

 

 
 
V Zamrzlých horách panuje třeskutý mráz, sníh a smrtící vítr!
Susan Ztracený svět vůbec nepoznává, přitom s takovou pohromou se dokáže vypořádat jedině její planoucí srdce. Náhlý mráz přepadl svět uprostřed léta, jeho obyvatelé se schovávají uvnitř svých domovů, které se marně snaží vytopit. Vše živé zamrzá, všechny květiny jsou zahubeny, úroda zničená a ptáci berou křídla na ramena. Starci sýčkují, že se probudil duch Zamrzlých hor… Nikdo by ale nečekal, že příčina bude zakopána tak hluboko v pradávné historii ještě z dob, kdy byl Ztracený svět mlád. A co víc, že tuto starověkou sílu probudí někdo z našeho světa. Mág Maaron povolal jedinou spojku mezi oběma světy – Susan.
Nebudete to snadné, ale dlouhou zábavu můžeme zaručit už nyní. Tedy – vydejte se na cestu vašeho života hned teď!

Odhalujte krásy více jak nespočtu ohromujících míst,
Rozlouskněte více než 40 různých hlavolamů,
Zapoťte se u interaktivních hledaček,
Kompletujte sbírky, shromažďujte přízračné předměty a získávejte ocenění

Sběratelská edice navíc obsahuje bonusovou kapitolu, ve které hra graduje. Na co se můžete těšit?
V bonusové kapitole si hru užijete z pohledu pohodového trpaslíka Folnura. Jenže nenechte se zmást! Jeho dobrodružství pohodové nebude ani náhodou. Už na samotném začátku příběhu se budete muset vyhrabávat ze sutin věže, která se na vás zřítila po boji se 4 temnými jezdci. Jako kdyby nestačilo, že se musíte postarat o sebe… o kousek dál leží totiž ještě váš dobrý přítel, mág Maaron. Ten už takové štěstí neměl – je těžce raněn po střetu s temným jezdcem a hromadou trosek. Dopravte ho do vesnice druidů dříve, než zemře!
 
Požadavky: Windows, procesor 1650MHz nebo lepší, RAM 2048MB, DirectX, Grafická karta 32MB. Před zakoupením hry prosím stáhněte demoverzi a vyzkoušejte jí. Pokud vám bude bez problémů fungovat demoverze, bude vám fungovat také plná verze.

Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *