Přeskočit na obsah

Sběratelka Děti ticha je dnes naposledy zdarma.

V minulých dnech jsme vám posílali nově vydanou sběratelskou edici Děti ticha jako dárek k objednávkám za víc než 1000 Kč. Takhle akce však dnes končí, a tak máte poslední možnost ji využít!

DETI KOn

Thriller jak má být

Děti ticha jsou klasická hledačka s velmi temným, až hororovým nádechem. Budete se v příběhu vracet do minulosti a zjišťovat, co se stalo s malým chlapcem, který záhadně zmizel z domu u jezera.

Nové vydání je doplněno bonusovou kapitolou a celou řadou dalšího extra materiálu. Příběh navíc hru prodlužuje zhruba o hodinu a také dovysvětluje některé události z hlavního děje. Rozhodně by tedy neměl uniknout vaší pozornosti.

image 25
Obrázek ze hry Děti ticha

Hledačku najdete i na kolekcích

V původním, tedy základním vydání bez bonusovky, jsme Děti ticha vydali na kolekci 15 her. Nové vydání ve sběratelské edici najdete na kolekci 10+3, kde je kromě této hry 12 dalších hledaček ve sběratelkách – je to tedy kolekce vhodná pro milovníky příběhových hledaček.

Akce na hru zdarma k objednávce nad 1000 Kč dnes končí. Ale nebojte – brzy vyhlásíme novou hru, která do této oblíbené akce spadá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *