Přeskočit na obsah

První díl série Tajemný park! Chceme znát váš názor!

Strašidelnou hledačku Tajemný park 1: Zlomená deska u nás najdete jak v běžné edici, tak nově i v té sběratelské. Ať už jste hráli kteroukoli z nich, dejte nám vědět, jak se vám tato hra líbí. A těšíte se na další díly? Tajemný park je totiž trilogie!

Jak se vám hrála Zlomená deska ve sběratelce?

První díl prémiové strašidelné hledačky Tajemný park: Zlomená deska nyní posíláme zdarma k objednávkám nad 1000 Kč, a tak bychom rádi, aby se co nejvíc našich hráčů dozvědělo, jaká je tato hra doopravdy.

Pokud už jste ji hráli nebo ji máte rozehranou, udělte hře hodnocení a podělte se o svůj názor na stránce hry. Můžete přidat své hodnocení a třeba o hře diskutovat s ostatními hráči.

Hodnotit můžete kvalitu příběhu, grafiky, originalitu hledaček či miniher nebo napsat, co říkáte na bonusovou kapitolu a další extras.

image 28
Obrázek ze hry Zlomená deska

Celá trilogie na jedné kolekci

Pokud vás například na základě hodnocení ostatních hráčů hra zaujme, můžete si pořídit rovnou celou trilogii. Jde o uzavřený příběh odehrávající se v parku Fairy Gate, který jsme vydali na jedné kolekci se souhrnným názvem Tajemný park. Najdete ji zde.

image 29

Kde Tajemný park najdete?

Celá trilogie vyšla v základní edici na kolekci 25 her. V té sběratelské najdete jedničku s názvem Zlomená deska na také na kolekci 10+3, která sdružuje kvalitní sběratelské hledačky.

Samostatně můžete hru zakoupit tady. A nyní ji navíc posíláme jako dárek ke každé objednávce, která přesáhne 1000 Kč.

To by bylo, abyste si z některé z těchto akcí nevybrali!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *