Přeskočit na obsah

První díl legendárního Zakletého císařství jde do slevy!

Jste milovníci hledaček? Máte rádi fantasy? Tak to jistě znáte sérii Zakleté císařství. A pokud ne, je právě teď čas ji poznat, protože její první díl, který se jmenuje Kořeny zla, můžete nyní získat jen za 169 Kč, a to rovnou ve sběratelské edici.

koreny sleva

Zakleté císařství 1: Kořeny zla

Právě zde legendární série začíná. Stáváte se léčitelem, kterého císařovna povolá, aby přišel na kloub původu záhadné epidemie, která se šíří celou zemí.

Vaším úkolem bude diagnostikovat a léčit lidi, které cestou ke dvoru potkáte. Zároveň však budete pátrat po příčinách nemoci a zapletete se do mocenské politiky. Hra před vás postaví desítky velmi zábavných a originálních hledaček a spoustu rébusů, které bude třeba rozlousknout.

image 89

Proč je série Zakleté císařství přelomová?

Jako jedna z prvních přišla série Zakleté císařství se skutečně kvalitní a propracovanou grafikou. Klade důraz na příběh, takže součástí hry je řada cut scén a velmi dobrých animací.

Zároveň si tvůrci dali záležet na hledačkách. Žádné staromódní hledání podle seznamu. Setkáte se zde s celou řadu originálních hledaček, jaké jste jinde ještě neviděli.

image 88

Co o Kořenech zla píšou naši hráči, kteří už je vyzkoušeli?

  • Jana: „Nejlepší hledačka, co jsme kdy hrála.“
  • Milan: Po vyzkoušení devadesátiminutové „ochutnávky“ jsem neváhal a okamžitě zakoupil. Hra má dobrý příběh super animaci. Prostě mě „chytila“. Vřele doporučuji.
  • Pavel: I ostatní hledačky jsou velmi dobré. Tato je však super.
image 87

Kořeny zla ve sběratelské edici jen za 169 Kč!

Běžně prodáváme hru za 269 Kč. Nyní ji však díky naší pravidelné akci můžete získat o stovku laciněji. Akce se vztahuje na sběratelskou edici, takže kromě hlavního příběhu dostanete ještě jeden bonusový a také bonusovou sekci plnou extra materiálu, který udělá z hraní téhle hledačky opravdový požitek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *