Přeskočit na obsah

Připojte se ke Strážcům světa a bojujte proti zlu! Na moři, na souši i na pirátské lodi!

Strážci světa jsou vydařená hledačka se skvělou grafikou, kterou jsme pro vás připravili do oblíbené slevové akce jen za 99 Kč. Zahrajte si hru plnou dobrodružství a prověřte své schopnosti při rozmanitých hledacích úkolech!

Strazci sveta

Chtěli jste se někdy plavit na pirátské lodi?

To vám umožní právě hledačka Strážci světa. Přenese vás na loď, které pevnou rukou vládne mladá pirátka Elizabeth.

Její loď však brzy přistane u břehů a pak půjde doslova o osud světa. Zlo se probouzí a je všudypřítomné, na scénu musí přijít strážci světa, aby zajistili vítězství dobra. A k nim se můžete připojit právě i vy, protože bez vás to nedokáží!

image 16

Unikátní grafika

Grafický svět této hry vás okamžitě vtáhne do svých kulis a budete mít pocit, jako byste procházeli skutečně existujícími lokacemi. Grafické návrhy jsou ručně kreslené a potěší každého milovníka originálních a dobře promyšlených herních lokací. Ocitnete se tu na pirátské lodi, ale třeba také v domorodé vesnici v horách. Po boku vám budou stát strážci světa, kteří budou nejen vašimi rádci, ale budou také aktivně (a někdy i překvapivě) vstupovat do hry.

image 17

Originální hledačky a minihry

Strážci světa jsou hrou, která potěší milovníky klasičtějších hledaček. Jde totiž svým ztvárněním i pojetím o tradiční hledačku, zároveň však přináší velké množství zajímavých hledaček a několik desítek opravdu neotřelých logických úkolů, nad nimiž si budou lámat i zkušení hledačkoví harcovníci.

image 18

Kolekce za neuvěřitelnou cenu!

Strážce světa najedete také na kolekci 15 her. Tato multižánrová kolekce je právě nyní v exkluzivní předvánoční slevě a můžete ji získat za neuvěřitelných 699 Kč. Pořiďte u nás skvělý dárek pod stromeček a darujte hodiny úžasné herní zábavy a mnoho dobrodružných chvilek!

image 19

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *