Přeskočit na obsah

Přichází jedna z nejděsivějších hledaček! Máte dost odvahy?

Rádi se bojíte? Oblíbili jste si pocit, kdy vám ledová ruka strachu přebíhá po zádech? Pak je tu tahle hledačka právě pro vás. Jmenuje se Kruté hry (to už samo o sobě nahání trochu hrůzu, uznejte) a zavede vás do hlavy člověka, kterému média přezdívají Šílený vypravěč. Proč? Protože rád převádí pohádky do reality – obzvlášť ty, v nichž se zabíjí.

krute hry uvod

Hororová chuťovka

Kruté hry jsou hledačka, která není určená strašpytlům ani slabým povahám. Milovníci hororů si ji však užijí plnými doušky.

Šílený vypravěč si totiž vybral svou další oběť. Pojmenoval si ji Červená Karkulka a nalákal ji do pasti – unesl jejího snoubence a teď Karkulku nutí, aby tancovala podle jeho not. A že jsou to dost zvrácené a děsivé noty!

Podaří se vám provést Karkulku všemi nástrahami v psychopatově domě a najít svého milého? A co bude na konci toho příběhu? Vždyť jde o horor! Ty přece nekončí dobře!

Pohádka proměněná v horor

Pohádky a horory k sobě mohou mít až nebezpečně blízko. Kruté hry jsou toho dalším důkazem. Ke známým motivům stačí přidat jen pár temných koutů, mrazivou hudbu a tísnivou atmosféru a hned máte horor jako vyšitý.

V téhle hře si toho všeho užijete dosytosti. Možná se budete bát i vkročit do nové místnosti nebo občas napětím zadržíte dech v očekávání dalšího leknutí.

Máte rádi thrillerové a hororové hledačky? Nová kolekce je tu pro vás

Většina kousků na naší kolekci 15 her jsou totiž hledačky – a většina z nich je určena spíše pro starší hráče, kteří mají rádi hry psychologického nebo thrillerového charakteru. Jednou z nich jsou i Kruté hry (které jsou asi tou nejděsivější hrou na tomhle DVD).

Zároveň je ale kolekce sestavena tak, abyste ji mohli pořídit pro celou rodinu. Najdete na ní i pár kousků, které si mohou zahrát děti nebo slabší povahy. Není tedy třeba váhat. Tahle kolekce čeká jen na vás.

5679

Chcete Kruté hry ve slevě?

Pak máte právě teď příležitost. Nově jdou totiž do elektronické distribuce a při této příležitosti je můžete získat jen za 99 Kč. Kvalitní hledačka s poutavým příběhem za necelou stovku – to se docela vyplatí, co říkáte?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *