Přeskočit na obsah

Prémiová sběratelka Hříchy otců je naposledy ve slevě

Prémiovka Hříchy otců byla v těchto dnech v akci a mohli jste ji získat za super cenu 199 Kč. Akce však dnes končí. Nemusíte však smutnit – buď to ještě stihnete, nebo pro vás máme nachystané další akce spojené právě s touto povedenou hledačkou.

Hrichy otcu 3

Hříchy otců – temná lovestory

Hříchy otců jsou na jednu stranu romantickým příběhem, na druhou ale také temným thrillerem. Zajímavá kombinace žánrů slibuje příběh, který bude stát za to hrát. Čekají vás tu desítky hledaček, zábavné minihry a překvapivé dějové zvraty.

Hra nově vyšla ve sběratelské edici, a tak se můžete těšit také na bonusovou kapitolu, která vás zavede do minulosti, jež předcházela hlavnímu ději. A spolu s ní samozřejmě i mnoho dalších bonusů.

image 20

Rovnou na dvou kolekcích

Hříchy otců jsme pro vás přichystali rovnou na dvou kolekcích.

V základní verzi (tedy bez bonusové kapitoly a dalších extras) ji najdete na hledačkové kolekci 15 her. Kolekce je složená spíše z temnějších her vhodných pro starší hráče.

V novém vydání, tedy ve sběratelce ji pro vás máme na kolekci 10+3, kde je třináct hledaček a všechny ve sběratelkách. Tato kolekce obsahuje hry, které jsou vhodné pro celou rodinu – pro dospělé i pro děti.

image 25

Hříchy otců ve sběratelce máme nyní zdarma

Prémiovou hledačku Hříchy otců ve sběratelce můžete mít nyní také zcela zdarma. Posíláme ji jako dárek ke každé objednávce, která svou hodnotou přesahuje 1000 Kč. Vyberte si u nás tedy pár her a my vám k nim právě tuhle přihodíme navíc zcela zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *