Přeskočit na obsah

Práce pro detektiva, který vidí i věci skryté… Poznejte novou sérii!

Zastřené město je série, která v oblíbenosti vystřelila pořádně nahoru, skoro až k nebesům. Nyní vyšel nový díl. Pojďme si představit i ty předchozí a podívat se, jak se série vyvíjela!

image 12

Zastřené město – příběhem o paralelních světech

Všechny čtyři hry mají společný základ. Vyprávějí příběhy z tzv. Zastřených měst. To jsou města, která jsou schovaná za magickou stěnou skutečně existujících měst – třeba Londýna. Za neviditelnou zdí žijí kouzelné národy, o kterých se vypráví v našich legendách. Třeba obři, čtyřrucí čarodějové nebo podmořané.

Do tohoto světa přichází detektiv z našeho světa a vyšetřuje zde kriminální případy.

image 13

Všechno to začalo Bez milosti

Detektiva do tohoto světa zavedl první případ – a šlo rovnou o sériovou vraždu. Magické národy, které dosud žily v míru, jsou vyděšené z případů vražd, které se tu začaly odehrávat. Obviňují se navzájem a hledají mezi sebou viníka. Dokážete odhalit, kdo je tu vrah?

image 14

Podruhé přichází Pomsta z hlubin

Sérii vražd budete řešit i v Pomstě z hlubin. Příběh tak trochu navazuje na ten první, i když jde o zcela jiný případ. Budete se tu cítit možná jako v detektivkách o vyšetřovatelích, kteří se specializují na sériové vraždy. Náš detektiv už má dost zkušeností, aby si poradil i s novou výzvou. Případ začíná, když se první trpaslík změní v kámen!

image 15

V Paralelním Londýně hrozí odhalení!

Třetí díl se od původního modelu lehce odchýlil. Už nejde o klasický detektivní příběh, ale hra trochu roztáhla křídla. Obyvatelé Zastřeného světa mají velké obavy z toho, že bude jejich svět odhalen lidmi. A právě to nyní hrozí. Bytosti z paralelního Londýna volají na pomoc zkušeného detektiva, který už jim několikrát pomohl a kterému mohou důvěřovat.

image 16

Přesun do nové lokality, to je Křída osudu!

V předchozích dílech tak nějak tušíme, že existují i další paralelní města. Až v tom čtvrtém se však do jednoho takového přesouváme – a je to rovnou New York. Už jenom tím je tento díl zajímavý. Navíc vypráví zcela nový příběh: o křídě osudu, což je artefakt, který může měnit běh času. A který právě teď zmizel!

image 17

Celou sérii u nás najdete na jedné kolekci

Zastřené město si zasloužilo vlastní kolekci – a my mu ji připravili. Najdete na ní všechny čtyři díly, které jsme vám nyní představili, ve sběratelských edicích. Čekají vás tedy čtyři fantasy detektivní příběhy a další čtyři bonusové navrch. A k tomu mnoho dalších extras!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *