Přeskočit na obsah

Vyřešte Zločin v horách! Je to na vás!

Jste milovníci klasických detektivek třeba podle Agathy Christie? Pak rozhodně zpozorněte, protože tahle hledačka je pro vás jako dělaná. Staňte se detektivem, který se snaží zachránit osoby, jež si vyhlédl vysoce inteligentní sériový vrah!

image 25

Deset malých černoušků…

Na tuhle slavnou detektivku Agathy Christie si možná vzpomenete, když budete hrát Zločin v horách.

Jako lékař se ocitnete v horském hotelu, který zasype lavina, a lidé, kteří tu byli ubytovaní, se nemohou dostat ven. Brzy zjistí, že všichni sem byli pozváni tajemným panem Grayem. Neznají se, nic je nespojuje – až na jednu jedinou věc: všichni začnou umírat rukou neznámého vraha.

image 21
Obrázek ze hry Zločin v horách

Tuhle detektivku musíte mít!

Jestli milujete klasické detektivky, pak je pro vás Zločin v horách absolutní nutnost. Graficky velmi zajímavá hledačka nabízí promyšlený a napínavý příběh, skvělé hledačky a spoustu originálních miniher.

image 22
Obrázek ze hry Zločin v horách

Co od hry očekávat?

Na prvním místě zmiňujeme rozhodně napětí a velmi dobrou detektivní zápletku. Ve svém snažení budete chtít zachránit hosty hotelu, ale tajemný vrah, jako by byl vždy o krok před vámi!

Dále přidejme ještě více než tři desítky propracovaných lokací, zhruba dvacet miniher a zajímavě zpracované hledací úkoly.

Co víc si ještě přát?

Vlastně ještě jedna věc tu je! V dialozích můžete rozhodovat, co vaše postava řekne – děj hry tak máte ve svých rukou!

image 23
Obrázek ze hry Zločin v horách

Cože? Za 99 Kč?

Hledačky většinou do akcí za 99 Kč nejdou, ale rozhodli jsme se, že vám uděláme radost a vybrali jsme pro tuto slevu právě Zločin v horách. Tuhle skvělou detektivní hledačku tak můžete mít jen za 99 Kč.

Najdete ji také na kolekci 15 her, která je zajímavým mixem žánrů a her pro různé věkové kategorie, takže je vhodná pro celou rodinu.

Tak už na nic neváhejte – lupu do ruky a vydejte se vypátrat, kdo je v tomhle případu vrah!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *