Přeskočit na obsah

Pozor! Lilith přichází! Dokážete ji zastavit?

Lilith – dávná sukuba, která svou hříšnou krásou svádí nešťastné muže a hubí je poté, co si s nimi užije. S touhle potvorou to nebude jednoduché, obzvlášť když vám svede vašeho snoubence. Přesně to se totiž stalo hlavní hrdince hledačky Polibek smrti. Pomůžete jí, aby boj o svou lásku vyhrála?

polibek sleva

Strašidelná atmosféra, oddechový průběh

V Polibku smrti vás ohromí především atmosféra. Budete se pohybovat mezi zdmi gotických kostelů a klášterů, v opuštěných tmavých knihovnách a za každým rohem na vás může čekat nebezpečí. Tahle hledačka má mysteriózní charakter a můžete se těšit na opravdu okultní záhady.

Těšit se na ni mohou především hráči, kteří u hraní rádi relaxují. Hra má totiž plynulý průběh s jednoduššími minihrami a zajímavými hledacími úkoly.

image 4

Propojení s Andělskou nocí

Hra volně navazuje na hledačku Andělská noc, proto vám rozhodně doporučujeme pořídit si obě hry, abyste je mohli porovnat a užili si odkazy, které obě hry propojují.

Anebo je tu ještě možnost: obě hry jsou totiž na nové hledačkové kolekci. A spolu s nimi celá řada dalších žánrových hledaček, které vás zavedou do světa tajemných, detektivních nebo mystických příběhů. A k tomu díky kolekci získáte i tři podpultovky, které jinde nejsou k sehnání.

image 5

Bonus navíc: sběratelské předměty

Polibek smrti sice nevyšel ve sběratelské edici, ale přesto má pro své hráče připravené jedno překvapení navíc. Po celém herním světě jsou rozesety sběratelské předměty. Budete mít dost postřehu na to, abyste je našli všechny?

Od této soboty je hra jen za 99 Kč

Hru můžete získat na nové hledačkové kolekci. Zároveň však šla do distribuce i samostatně – a abychom pro vás tuhle nabídku učinili ještě zajímavější, poslali jsme Polibek smrti do každotýdenní akce. Máte tedy možnost získat tenhle démonský příběh jen za 99 Kč.

5679

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *