Přeskočit na obsah

Požírač duší – Sběratelská edice

 

 
Twola kdysi bývala jen dalším ospalým městečkem, kde lišky dávají dobrou noc. Tedy až do okamžiku, kdy se do něj přestěhovala nově vzniklá televizní společnost, která ve městě i v jeho okolí vše změnila. A teď každému obyvateli Twoly dokonce nadělila ku příležitosti 10. výročí televizi zdarma!
Co se ale nestalo… Lidé před obrazovkami svých televizí umírat! A začaly se ozývat hlasy různých vědců. Jedni přicházeli s otázkami, druzí s prapodivnými teoriemi a šílenými obviněními. Jsou ale všechny konspirace vždy vzdálené realitě? Pusťte se do tvrdé detektivní práce, bojujte s paranormálními jevy a zabraňte dalším obětem.
 

Detektivní hledačka plná konspirací a zvratů,
Jděte po stopách neznámých sil zla,
Sbírejte během hledání artefakty, mince či stránky tajemného Grimoiru,
Nechte se pohltit propracovanými scenériemi, dramatickou hudbou či tapetami,
A když vám poteče do bot, obraťte se na příručku!

  
A co se bude dít v bonusovém příběhu navíc?
Pokračování příběhu v bonusové kapitole bude ale ještě děsivější a nebezpečnější – čelit fanaticky oddané, přesto však naprosto naivní člence okultního řádu byste asi zvládli s přehledem, ale řeknete to samé i u démona lačnícího po vaší duši? Prověřte svou odvahu a detektivní schopnosti ještě jednou a zatočte se zlem jednou provždy!
Požadavky: Windows, procesor 650MHz nebo lepší, RAM 128MB, DirectX, Grafická karta 32MB. Před zakoupením hry prosím stáhněte demoverzi a vyzkoušejte jí. Pokud vám bude bez problémů fungovat demoverze, bude vám fungovat také plná verze.

Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *