Přeskočit na obsah

Posvátné příměří – Sběratelská edice

 

 
 
Lidé, elfové, goblini, trpaslíci i půlčíci. Ti všichni spolu vedli kruté boje doprovázené neutuchajícím hněvem. Válečné běsnění uklidnil až druid s Posvátným příměřím, které po sto let drželo meče v pochvách a šípy v toulcích.
Časy míru jsou ale nyní v ohrožení — elfové se šikují, horlivě se připravují na válečnou mašinérii a jejich orlí jezdci už vyplenili jednu lidskou osadu. Tvrdí totiž, že lidská rasa napadla jejich krále! Ten byl zasažen a otráven černým šípem — chladnokrevně, při návštěvě hrobu své ženy. Proč by to ale někdo dělal? A hlavně kdo by z toho měl prospěch?
Pusťte se po stopách záhadného atentátníka, který svým činem dal všanc osud všech. Odhalte jeho motiv a hlavně udržte příměří!
 

Ponořte se do fantasy příběhu plného zvratů,
Převtělte se do role detektiva a diplomata,
Procházejte desítkami nádherně zpracovaných míst,
Řešte desítky miniher a hlavolamů,
Užijte si bonusový obsah v podobě tapet, soundtracků a dalšího!

  
Navíc bonusová kapitola, v níž příběh graduje. Co na vás čeká?
Co by se ale stalo, kdyby Posvátné příměří nikdy podepsáno nebylo? V minulosti se z této „co by kdyby“ otázky mohla stát bolestivá skutečnost — elfí král vytrvale odmítal příměří podepsat. Jeho dcera totiž zmizela!
Samotný vladař se domnívá, že ji unesla některá z cizích ras, a proto se rozhodně nehodlá zříci možnosti udeřit na viníka železnou pěstí. Co když má ale pravdu jeden věčně opilý strážný — a princezna zkrátka utekla za svým milovaným? Obě varianty jsou možné. Nezbývá tedy, než se pustit do dalšího vyšetřování a ujistit se, že princezna je živá a zdravá.
 
Požadavky: Windows, procesor 650MHz nebo lepší, RAM 128MB, DirectX, Grafická karta 32MB. Před zakoupením hry prosím stáhněte demoverzi a vyzkoušejte jí. Pokud vám bude bez problémů fungovat demoverze, bude vám fungovat také plná verze.
 
 

Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *