Přeskočit na obsah

Poslední šance získat Tajemný park ve sběratelce za výhodnou cenu!

Nově můžete v naší nabídce najít první díl strašidelné trilogie Tajemný park: Zlomená deska ve sběratelské edici. Abychom vám nákup zpříjemnili, přiřadili jsme k němu v e-shopu příznivou cenovku 199 Kč. O dnešní půlnoci se však cena bude šplhat zase nahoru!

Tajemný park 1 Zlomená deska 03

Úvodní díl trilogie za skvělou cenu

Tajemný park z názvu hry má jméno Fairy Gate a jde o opuštěné atrakce, mezi nimiž se ztrácejí děti i lidé, kteří se je snaží vypátrat. Stojí za vším strašidelný klaun, který se tu občas objevuje? To budete muset zjistit.

Hra u nás nově vyšla ve sběratelské edici, takže vám nabídne i bonusovou kapitolu a další extras.

Tajemný park: Zlomená deska jsme na pár dní v předvánočním období zlevnili na 199 Kč, abychom vám usnadnili vánoční nákupy a rozhodování, jakou hru si u nás pořídit. Akce však s dnešní půlnocí končí – to však znamená, že ji pořád ještě stihnete!

image 30
Obrázek ze hry Tajemný park 1

Kolekce jako dárek pod stromeček

Ještě nemáte všechny dárky pod stromeček? Pořiďte u nás jako skvělý dárek hledačkovou kolekci plnou sběratelek. Jestli máte obavy, že vám kolekce nedojde do Vánoc, nezoufejte! Máme ji totiž i v digitální podobě, a tu vám pošleme do e-mailu za pár minut po zaplacení. Můžete si ji klidně objednat i na Štědrý den a ještě pořád to stihnete!

image 31

Celá trilogie Tajemný park

Zajímají-li vás hororové hry a potěšil vás námět Tajemného parku, možná oceníte, že jsme celou trilogii vydali na jedné kolekci, takže si všechny tři díly můžete pořídit na jedno kliknutí. Omrkněte to zde!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *