Přeskočit na obsah

Poslední šance získat prémiovou odměnu za objednávku!

V posledních dnes jsme vám ze všech stran představili naši nově vydanou prémiovou hledačku Strom zkázy. Teď už je jen na vás, abyste si ji zahráli – a dnes naposledy ji od nás můžete získat zdarma.

Pradavny odkaz 3 Strom zkazy 3

Skvělá hra z méně známé hledačkové série

Naše nejpopulárnější hledačkové série určitě znáte. Proto jsme s radostí představili novou hru z jedné z těch méně „provařených“ – Pradávný odkaz.

Třetí díl téhle série se jmenuje Strom zkázy a jde o graficky zcela výjimečnou hledačkou, kterou tvoří zajímavý příběh, skvělé hledací úkoly, minihry, ale také sympatické postavy.

Hru jsme rovnou vydali ve sběratelce, takže vás v ní čeká bonusová kapitola a spoustu dalšího materiálu navíc, včetně sběratelských předmětů poschovávaných přímo v lokacích hlavní hry.

strom 3 2
Obrázek ze hry Strom zkázy SE

Celá kolekce

Trilogii Pradávný odkaz jsme vydali na jedné kompletní kolekci, takže pokud jste s ní dosud neměli tu čest, máte možnost si zakoupit všechny díly najednou. Můžete si tu také jednoduše všechny díly prohlédnout a zjistit, jaký příběh vás v nich čeká.

image 18
Pradávný odkaz

Naposledy zdarma

Strom zkázy – sběratelská edice jsme až do dnešního dne rozesílali jako bonus k objednávkám, které převyšovaly hodnotou 1000 Kč. Akce ještě dnes běží a když stihnete obchod u nás dokončit do půlnoci, ještě stále vám k vašim vybraným hrám pošleme Strom zkázy zdarma. Takže rychle, rychle – vyberte si hry za tisícovku a tuto prémiovou sběratelku v hodnotě 269 Kč od nás dostanete úplně zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *