Přeskočit na obsah

Poslední šance získat prémiovou hru Křída osudu zdarma! Nezmeškejte ji!

Kampaň k naší nejčerstvější novince Křída osudu pomalu končí. A s ní se chýlí ke konci i speciální akce, v níž můžete získat tuto top hru zcela zdarma.

image 24

Naposledy zdarma!

Tohle je akce, která už se nejspíš u nás nebude opakovat. Křída osudu je jeden z nejexkluzivnějších obsahů, který u nás najdete. Možnost získat ji zdarma je tedy dost unikátní.

Jde o moderní hledačkovou hru se skvělou grafikou, dlouhým spletitým příběhem a spoustou bonusového materiálu ve sběratelské edici. Vypráví příběhy paralelních měst, v nichž se odhalují nové magické rasy, které žijí v našich dobře známých městech, akorát že většina z nás je není schopná vidět. Příběhy spadají do žánrů fantasy a detektivní.

Když si u nás během dnešního dne objednáte hry za více než 1000 Kč, pošleme vám k nim tuto prémiovku zdarma. Akce však platí jen do dnešní půlnoci!

SC4 052

Nezapomínejte na celou kolekci

Všechny čtyři díly, a to rovnou ve sběratelských edicích, můžete získat na jedné kolekci. Nese souhrnný název Zastřené město a představí vám celou sérii od prvního dílu, který přišel s nápadem paralelních měst, až po ten nejnovější díl, který se přesunul ze skrytého Londýna do tajemného New Yorku.

image 25

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *