Přeskočit na obsah

Podzimní horor? Ale prosím: máme pro vás strašidelnou Mlhu! A k ní i velkou slevu na kolekci!

Poměrně dlouho jsme vám nepředstavovali žádnou pořádnou hororovou hledačku. Dnes jsme se to rozhodli změnit a přichystali pro vás tajemnou hororovou hledačku Mlha. Ponořte se do pátrání po malé dívence, která zmizela v mlhových polích. S touto hrou také přichází speciální sleva na oblíbenou kolekci 25 her.

Mlha 1

Ztracené dítě, tajná vojenská základna a mlha všude kolem

Takové jsou kulisy a východiska tohohle hledačkového hororu. Budete hrát za matku, která v opuštěném motorestu ztratila svou dceru. Kolem místa se točí podivný neznámý muž a stopy zavedou pátrače na strašidelná místa zahalená hustou mlhou.

Napětí by se dalo krájet, budete sotva dýchat. Může se stát naprosto cokoli a příjemný strach vám bude ježit chloupky na rukou.

image 5
Obrázek ze hry Mlha

Kvalitní řemeslná hledačka

V Mlze se můžete těšit na dobře odvedené hledačkové řemeslo. Hra skvěle bruslí v oblíbeném hororovém žánru a dokáže udržet tempo i napětí. Čeká vás podařená tajuplná grafika a spousta klasických hledaček a vydařené minihry.

Hra je doplněna vším, co má dobrá hledačka mít – vezmete si sebou na cestu mapu, ale třeba také deník, ve kterém najdete všechno potřebné k pátrání.

image 6
Obrázek ze hry Mlha

Mlha vám přináší slevu na celou kolekci

Mlhu najdete po boku dalších hledaček, ale také mnoha jiných žánrů na kolekci 25 her. Protože se blíží Vánoce a jistě začínáte shánět dárky, připravili jsme pro vás speciální slevu na celou tuto kolekci. Když si ji objednáte a použijete jednoduchý slevový kód mlha, zlevní se vám celá kolekce o pět set korun!

image 7

Cože? Jen za 99 Kč?

Je to tak. Moderní příběhové hledačky jen málokdy najdete za méně než stovku. V případě Mlhy jsme se však rozhodli udělat výjimku a právě nyní ji můžete v krátkodobé akci získat jen za 99 Kč. Stačí nakouknout do e-shopu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *