Fatální indicie - Sběratelská edice - nová hra září 2025

Pobavte se s námi na Apríla s hrou Kdo jsem?

Přemýšleli jsme, jakou hru bychom pro vás nachystali na 1. dubna a výběr nakonec padl na trochu potrhlou hru Kdo jsem? Jaká jiná hra byla měla být zlevněna zrovna na Apríla, než zrovna tak, ve které hlavní hrdina ani neví, kdo je?

image
image

Kdo jsem?

Hlavní hrdina téhle hry pátrá po teroristech, ale prvně by si měl ujasnit, kdo je vlastně on sám. Při svém vyšetřování totiž vlivem útoku jakési psychozbraně přišel i o vlastní vzpomínky a identitu.

Adventura s originálním námětem vás zavede na neuvěřitelných 70 míst a postaví vás před řešení mnoha záludných hlavolamů a hledaček.

Zábavná adventura přináší tak trochu potrhlý humor a opravdu vydařenou zápletku. Ideální hra na apríla, co říkáte?

image
image

Jen za 99 Kč!

Tohle žádný žert není. Tahle zábavná a originální hledačka je právě teď v nabídce jen za 99 Kč! Využijte ji právě dnes a užijte si opravdu povedený aprílový den!

Tereza H.

Napsat komentář

Vaše e-mail ová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *.

*
*