Přeskočit na obsah

Oslavte Den vítězství parádní hledačkou z válečného období! Máme ji pro vás zdarma!

Osmého května slaví celá civilizovaná Evropa konec druhé světové války. K tomuto výjimečnému dni vám přinášíme možnost zahrát si zdarma jednu z našich her – skvělou válečnou hledačku Kopí osudu!

image 12

Nacistická posedlost okultismem

Kopí osudu – legendární artefakt, jímž byl údajně probodnut Ježíš Kristus visící na kříži, je zbraň, která přinese vojevůdci nekonečnou slávu a vítězství.

Není divu, že právě po tomto historickém artefaktu velmi prahly nacistické špičky. Především Heinrich Himmler a okultisté kolem něj se o Kopí osudu opravdu hodně zajímali.

image 13

Buďte vy tím, kdo najde Kopí osudu

Pokud by taková magická zbraň existovala a skutečně fungovala, mohlo by to znamenat, že v případě, že by padla do nesprávných rukou, bychom osmého května vůbec neslavili. Evropa a možná celý svět by upadl do nesvobody, teroru a otroctví.

V této hře ji však můžete najít právě vy a všechno tak zachránit! Vydejte se nebezpečnou cestu za dobrodružstvím a prověřte svou odvahu i postřeh!

Prozkoumejte bojiště Francie, čelte válečným hrůzám a zachraňte lidstvo před hrozbou temnoty a utrpení!

kopi 1

Prožijte mystické dobrodružství zcela zdarma!

Protože vnímáme Den vítězství jako jeden z nejvýznamnějších svátků, neboť připomíná konec strašlivé totality a je také oslavou svobody, rozhodli jsme se pro vás připravit zajímavou akci.

Ke každé objednávce nad 300 Kč vám přidáme dnes hodně zmiňovanou hru Kopí osudu jako dárek. Získáte tak originální hledačku se skvělým příběhem a výbornou grafikou zcela zdarma.

Akce platí jen dnes – tedy osmého května! Oslavte s námi Den vítězství!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *