Přeskočit na obsah

Ohodnoťte novou prémiovou hru Neštěstí v Ashville!

Jestli už jste hrdými držiteli naší nejnovější prémiové hry Neštěstí v Ashville – sběratelská edice, pak se nezapomeňte podělit o svůj názor, jak se vám hra líbila. Diskuze je pro vás otevřená – napište nám!

nestesti nazory

Neštěstí v Ashville – moderní hra z oblíbené série

Tato hledačka je dvanáctým dílem z úspěšné série Temné romance. Hrajete v ní za dva různé hrdiny, jejichž pohledy se ve hře střídají. Setkáte se s různorodými hledačkami a zajímavými minihrami, jež mají dvě úrovně obtížnosti. Samozřejmostí je moderní grafika a dlouhý, originální příběh plný zákrut.

Hra vyšla ve sběratelské edici, tudíž je její součástí navazující bonusová hra, sběratelky ukryté v hlavní hře, Herní příručka a mnoho dalších benefitů.

nestesti 11
Neštěstí v Ashville

Jak se vám hra líbí?

My už jsme k téhle hře svoje řekli. Nyní nás zajímá, jak zaujala vás. Na této stránce můžete hru ohodnotit a také napsat slovní komentář. Jsme rádi, když se rozepíšete a oznámíte světu co nejvíce svých názorů na hru. Podle toho se dozvíme, jaké hry vás baví a jaké máme dále vydávat.

Komentovat můžete obtížnost, vizuální stránku hry, příběh, minihry, hledačky nebo třeba bonusový obsah. Je jen na vás, jak to pojmete. Vy jste ti, kdo hry hodnotí!

Jestli jste někdy v minulosti hráli i nějakou další hru ze série Temné romance, zkuste si vzpomenout a dejte své komentáře i k dalším hrám.

nestesti 14
Obrázek ze hry Neštěstí v Ashville

Celá sága na jedné kolekci!

Pokud vás Temné romance zaujaly, pak pro vás máme dobrou zprávu: celá sága vyšla na jedné kolekci. Díky tomu můžete získat všechny hry ze série ve sběratelských edicích na jedno kliknutí.

image 17
Sága Temné romance

Stále zdarma!

Pořád ještě platí nabídka, že vám Neštěstí v Ashville ve sběratelce pošleme zdarma jako dárek k objednávce, která svou hodnotou přesáhne 1000 Kč. K vašim vybraným hrám vám tak automaticky přibude ještě jedna – a bude to rovnou tahle skvělá prémiová hledačka.

2 komentáře na “Ohodnoťte novou prémiovou hru Neštěstí v Ashville!”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *