Přeskočit na obsah

Odhalte s Liškou Ryškou tajemství Bermudského trojúhelníku!

Bermudský trojúhelník je jedno z nejzáhadnějších míst na planetě. To by tedy bylo, aby se tam nevypravila dobrodružka Liška Ryška a nepokusila se odhalit jeho tajemství. Ostatně – nic jiného jí ani nezbude, protože ji o pomoc požádali mimozemšťané, kteří potřebují Poseidonovu perlu, jež se nachází na dně mořském.

Liska Ryska zahrada 1

Neobvyklá hledačka

Liška Ryška vás okouzlí především sérií velmi dobrých hledaček. Ocitnete se v desítkách různých herních prostředích, budete si užívat pestrou a promyšlenou grafiku a spoustu zábavných grafických detailů, které hru provázejí.

Zároveň Liška Ryška – Záhada Bermudského trojúhelníku nabízí i zábavný (pravda, trochu crazy) příběh a třeba také velmi neobvyklé a zajímavé hádanky.

liska 5 1

Prozkoumejte kolekci 43 her

Hledačka Liška Ryška – Záhada Bermudského trojúhelníku se nachází na naší široké kolekci 43 her. Najdete tam mnoho herních žánrů a hned několik dílů z mnoha sérií – ať už těch hledačkových, nebo třeba těch obsluhovačkových. Kolekci si můžete prohlédnout zde. Hra zakoupená na kolekci vyjde vždy výrazně levněji, než kupovaná samostatně

image 13

A co první díl?

Možná si vzpomínáte, že s Liškou Ryškou už jste se u nás setkali. Ano, máte pravdu! V díle Liška Ryška – Vodní dobrodružství. Zajímavé vám možná bude připadat, že v prvním díle jde o zcela jiný žánr – to je totiž spojovačka! Když si tedy pořídíte oba díly najednou, získáte dvě zcela odlišné hry a budete si tak moci užít dvě zábavné hry v krásných grafických kulisách, které vás rozhodně neomrzí svým opakováním. Na Vodní dobrodružství s Liškou Ryškou mrkněte tady.

image 12

Liška Ryška – Záhada Bermudského trojúhelníku

Lišku Ryšku vám představujeme, protože ji máme nově v elektronické distribuci. Ještě ke všemu jsme ji vylosovali do naší pravidelné slevové akce, a tak ji nyní můžete mít jen za 99 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *