Oblíbená hra ve slevě! Zavítejte do Sněžného království

Jedna z našich nejlépe hodnocených her je nyní v akci. Zavítejte do Sněžného království a prožijte zde dobrodružný a romantický příběh plný napětí a zvratů! Mladý lovec tu udělá všechno proto, aby zachránil svou milovanou, a vy mu můžete stát po boku.

image 56

Hra se skvělým hodnocením

Legenda o Sněžném království má na našem e-shopu hodnocení 4,5 hvězdičky z pěti. Hráči oceňují například dobrou hratelnost nebo příjemný příběh.

Například hráč Miroslav napsal:

Jako vždy od Špidly zajímavá a poutavá hra. Pro advenťáky dobrá.“

K tomu navíc Miroslav pochválil snadné pořízení. A je to opravdu velmi jednoduché: hru si stáhnete do počítače (můžete si zahrát prvních 30 minut zdarma, ať víte, do čeho jdete). Jakmile si objednáte a zaplatíte plnou verzi, pošleme vám aktivační kódy do e-mailu a pak už vám nic nebrání pustit se do celého dobrodružství!

image 57

Hru nyní najdete v našem e-shopu za speciální cenu 99 Kč. Akce je časově omezená, podívejte se na odpočet u hry, ať víte, jak dlouho ještě tato sleva potrvá!

Ideální hra pro celou rodinu

Pokud si naše hry rádi užíváte i dětmi, pak je Legenda o Sněžném království ideální hrou. Je to hledačka, u které se nebudou děti bát a naopak si tu užijí spletitý příběh plný lásky a boje proti zlu. Rozhodně však nejde o dětskou hru, na své si přijdou i dospělí milovníci hledaček – hra vás provede spoustou promyšlených hledaček a miniher a budete si tu užívat kvalitní grafiku, která připomíná fantasy filmy.

image 58

Kde jsme Legendu o Sněžném království vydali?

Tušíte správně Legendu o Sněžném království nemáme jen samostatně, ale přichystali jsme ji pro vás i na kolekci. Najdete ji na oblíbené hledačkové kolekci 15 her. A ještě jedna věc, Legendu máme i ve sběratelce a ve sběratelské edici také vyšla na kolekci 10+3.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *