Nová prémiová hledačka je ze série Zastřené město. Znáte ji?

V těchto dnech jsme pro vás přichystali novou prémiovou hledačku Paralelní Londýn. V naší nabídce najdete ještě jednu hru ze série Zastřené město. Pojďme se dnes na celou sérii podívat trochu blíže.

RECENZE HRY SPIDLA COVER A PRVNI OBR CLANKU 24

Co je Zastřené město?

Nejspíš znáte naše nejoblíbenější a nejznámější hledačkové série. My se však snažíme přinášet i některé nové, které třeba nejsou tak „profláknuté“.

I proto v naší nabídce nyní najdete hry ze série Zastřené město.

Zastřené město vypraví o příbězích, které se odehrávají v utajené části evropských měst – v té části, kde bují magie, čarují čtyřrucí čarodějové a kde kouzelné bytosti mohou páchat hodně neplechy. V roli detektiva se vydáváte do ulic tohoto neznámého Londýna a prostřednictvím pátrání po předmětech, řešení supermoderních hledaček a originálních miniher prožíváte velká dobrodružství.

londyn 4
Obrázek ze hry Paralelní Londýn

1. díl: Bez milosti

V naší nabídce najdete první díl této série – skvělou thrillerovou fantasy hledačku Bez milosti.

V ní se se Zastřeným světem setkáte poprvé. Poprvé uvidíte čaroděje i obry, kteří se prohání po londýnských ulicích. A začneme pěkně zostra: v tomto díle se totiž bude pátrat po sériovém vrahovi. Zastřený svět je totiž ohrožen doutnajícím konfliktem, neboť jednotlivé rasy, které v něm žijí, nedokážou vraha dopadnout a začíná mezi nimi bujet podezřívavost a napětí.

image 9

Nově v nabídce Paralelní Londýn

Paralelní Londýn je další díl ze série Zastřené světy. Tentokrát tu dojde k vykradení londýnské banky a stojí za tím někdo z magického Londýna.

Jako detektiv se vydáváte opět do londýnských ulic a budete pátrat po lupiči.

To vše v graficky krásném prostředí fantasy Londýna s moderními hledačkami a zajímavými minihrami.

image 8

Paralelní Londýn nyní zdarma

Prémiovou hledačku Paralelní Londýn nyní můžete dostat úplně zdarma. Tuto hru od nás získáte jako dárek, když si objednáte hry za více než 1000 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *