Přeskočit na obsah

Nová prémiová hledačka je ze série Zastřené město. Znáte ji?

RECENZE HRY SPIDLA COVER A PRVNI OBR CLANKU 24

Doplnili jsme do trilogie chybějící díl a Zastřené město je tak nyní kompletní! Nově si v naší nabídce můžete objednat druhý díl s názvem Pomsta z hlubin. O čem vypráví příběhy zbylých dvou dílů.

RECENZE HRY SPIDLA COVER A PRVNI OBR CLANKU 24

Co je Zastřené město?

Nejspíš znáte naše nejoblíbenější a nejznámější hledačkové série. My se však snažíme přinášet i některé nové, které třeba nejsou tak „profláknuté“.

I proto v naší nabídce nyní najdete hry ze série Zastřené město.

Zastřené město vypraví příběhy, které se odehrávají v utajené části evropských měst – v té části, kde bují magie, čarují čtyřrucí čarodějové a kde kouzelné bytosti mohou páchat hodně neplechy. V roli detektiva se vydáváte do ulic tohoto neznámého Londýna a prostřednictvím pátrání po předmětech, řešení supermoderních hledaček a originálních miniher prožíváte velká dobrodružství.

Tahle série zatím u nás měla jednu nevýhodu. Vydali jsme první a třetí díl a přitom se nám někam zatoulal druhý. To jsme do konce roku stihli napravit a vy si právě nyní můžete objednat naši nejnovější prémiovou hru Pomsta z hlubin. A samozřejmě ve sběratelce!

londyn 4
Obrázek ze hry Paralelní Londýn

1. díl: Bez milosti

V naší nabídce najdete první díl této série – skvělou thrillerovou fantasy hledačku Bez milosti.

V ní se se Zastřeným světem setkáte poprvé. Poprvé uvidíte čaroděje i obry, kteří se prohání po londýnských ulicích. A začneme pěkně zostra: v tomto díle se totiž bude pátrat po sériovém vrahovi. Zastřený svět je totiž ohrožen doutnajícím konfliktem, neboť jednotlivé rasy, které v něm žijí, nedokážou vraha dopadnout a začíná mezi nimi bujet podezřívavost a napětí.

image 9

Paralelní Londýn od podzimu v nabídce!

Paralelní Londýn je další díl ze série Zastřené světy. Tentokrát tu dojde k vykradení londýnské banky a stojí za tím někdo z magického Londýna. Jde o třetí díl ze série, který jste si u nás poprvé mohli zahrát poměrně nedávno.

Jako detektiv se vydáváte opět do londýnských ulic a budete pátrat po lupiči.

To vše v graficky krásném prostředí fantasy Londýna s moderními hledačkami a zajímavými minihrami.

image 8

Nově druhý díl: Pomsta z hlubin

A právě nyní jsme mezi tyto dva díly vklínily dvojku s názvem Pomsta z hlubin.

Opět tu ztvárníte hlavní postavu detektiva. A tentokrát půjde o opravdu zapeklitý případ. Magické národy totiž žily pospolu v míru a kriminalita se mezi nimi v podstatě nevyskytovala – jenže nyní se tu objevil sériový vrah. A protože obyvatelé Zastřeného města nemají s vyšetřováním příliš zkušeností, požádali lidského detektiva, který se ihned pustí do pátrání!

image 50
Pomsta z hlubin SE

Pomsta z hlubin nyní zdarma

Prémiovou hledačku Paralelní Londýn nyní můžete dostat úplně zdarma. Tuto hru od nás získáte jako dárek, když si objednáte hry za více než 1000 Kč.

1 komentář na “Nová prémiová hledačka je ze série Zastřené město. Znáte ji?”

  1. To bylo teda krásné překvapení, hra je moc pěkná. Ale tento rok byli asi všechny. Moc děkujeme a přejeme Vám hodně uspěchů v Novém roce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *