Přeskočit na obsah

Nezapomeňte! Prémiová novinka Pět džinů je teď u nás zdarma!

Zakleté císařství 7: Pět džinů – to je naše nejnovější hra a také naše nová prémiová hledačka. Když si objednáte v e-shopu hry za více než 1000 Kč, pošleme vám k nim právě Pět džinů ve sběratelské edici úplně zdarma!

dzin zdarma

Svět, kde vládnou živly

Pět džinů ovládá v tomhle herním světě čtyři živly a chaos. Džin chaosu však touží ovládnout celý svět, a tak přepadne své bratry a pokusí se jim sebrat jejich moc.

Je jen na vás, zda ho dokážete zastavit a zabránit tomu, aby se skutečně krásný a pohádkový svět Zakletého císařství propadl do naprostého chaosu.

Vydejte se za dobrodružstvím.

dzin 4
Obrázek ze hry Pět džinů – sběratelská edice

Jaké hry si u nás pořídit?

Pokud váháte, jaké hry si do své objednávky vybrat, máme pro vás pár doporučení.

Vyzkoušejte další hry ze série Zakleté císařství. Jsou totiž opravdu parádní a jsme si jistí, že z nich budete nadšení. Rozhodně vám je doporučujeme ve sběratelských edicích, kde si kromě bonusů můžete zahrát i bonusové příběhy navíc!

Temné romance. Pro milovníky moderních hledaček tu máme také sérii Temné romance, ze které v minulých měsících vyšlo několik nových her. Omrkněte je!

dzin pruh 1

Je libo obsluhovačku? Co takhle série 12 úkolů pro Herkula nebo Farm Frenzy? To jsou jedny z našich nejoblíbenějších her a věříme, že si mezi nimi dokážete vybrat ty své.

Nová kolekce 43 her. Také by vás mohla zaujmout naše nejnovější kolekce 43 her, na které vyšla celá řada novinek, včetně pokračování opravdu oblíbených sérií. Anebo sáhněte po některé jiné z našich kolekcí! Jsou připravené tak, aby byly vhodné pro celou rodinu a aby byly co nejkomplexnější a odpovídaly na požadavky našich hráčů.

dzin 10

K nákupu nad 1000 Kč dostane hru v hodnotě 269 Kč zcela zdarma!

Abychom to shrnuli, když objednáte hry za více než tisícovku, dáme vám k nim prémiovou hledačku ve sběratelské edici Pět džinů, která má hodnotu 269 Kč, zcela zdarma!

V následujících dnech můžete očekávat na webu recenzi nebo shrnutí, co na hru říkají naši hráči, kteří už ji hráli. Sledujte nás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *