Přeskočit na obsah

Nezapomeňte ohodnotit Ukradené vzpomínky ve sběratelce!

Už pár dnů vám vyprávíme o mysteriózní hledačce Ukradené vzpomínky, kterou jsme pro vás nově přichystali ve sběratelské edici s mnoha bonusy. Jestli už jste ji hráli nezapomeňte hru na našich stránkách ohodnotit!

ukradene vzpominky nazor 1

Stručně o Ukradených vzpomínkách

O této hře už jsme tu několikrát psali, takže si ji jen letem světem připomeneme. Mladá žena, která přišla o svého manžela a následně zmizelo i její dítě, se vydává do ponuré, a trochu mysteriózní krajiny hledat odpovědi na své otázky. Postupně odhaluje pravdu – a zjišťuje, že věci, které si pamatuje, možná byly úplně jinak.

Jde o klasickou hledačku s dlouhým příběhem a skvělou grafikou. Premiérová sběratelská edice navíc obsahuje bonusovou kapitolu a další extras.

image 56
Obrázek ze hry Ukradené vzpomínky

Jak hru ohodnotit

Ukradené vzpomínky ve sběratelské edici mají (stejně jako ostatní naše hry) na své stránce záložky, kde je můžete ohodnotit. Buď můžete použít klasické hvězdičkové hodnocení anebo ke hře napsat i nějaký komentář. V diskuzi si můžete přečíst, co na hru říkali ostatní hráči, a případně s nimi diskutovat. Možná se tam dozvíte i některé zajímavosti, které jste ve hře přehlédli, nebo vám spoluhráči poradí s nějakým zádrhelem.

Vytvářejte kolem našich her komunitu a povídejte si o nich s ostatními hráči! To je pro nás největší odměna!

image 55
Ukradené vzpomínky SE

Využijte naší akce „prémiovka zdarma“

U nás můžete v akcích získat ty nejexkluzivnější hry zdarma. Posíláme je totiž jako dárek k objednávkám vyšším než 1000 Kč. V těchto dnech vám k objednaným hrám přibalíme právě Ukradené vzpomínky – a samozřejmě budou ve sběratelské edici, takže nepřijdete o žádný z bonusů. I u této akce zůstává doručení zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *