Přeskočit na obsah

Nezapomeňte! Hru z nové kolekce nově zasíláme zdarma!

Zaujali jsme vás hledačkou z nové kolekce 10+3 Dlaň Zarathustry? Pak pro vás máme dobrou zprávu – nyní ji totiž přibalíme našim hráčům jako dárek ke každé objednávce nad 1000 Kč!

dlan zdarma

Dlaň Zarathustry ve sběratelské edici

Dlaň Zarathustry je velmi vydařená hledačka s rozsáhlým herním světem a mysteriózním příběhem. Nyní ji nabízíme našim hráčům ve sběratelské edici, takže se samozřejmě mohou těšit také na bonusovou kapitolu a extra obsah.

Příběh vás zavede do tajemného Domu 1000 dveří, kde přebývají duchové. Něco se však pokazilo a Dům nefunguje tak jak má. Objevují se v něm podivné destruktivní ohnivé koule a vznikají těžko uhasitelné požáry. Duchové si nevědí rady, a proto do svého domu pustili spisovatelku Kate, která snad bude vědět, co má dělat.

dlan 13 1
Obrázek ze hry Dlaň Zarathustry – sběratelská edice

Objednávka nad 1000 Kč = dárek

Tohle je mezi našimi hráči velmi oblíbená akce – obzvlášť od té doby, co jsme jako dárek začali rozesílat nejnovější a prémiové hry.

Princip je velmi jednoduchý. Pokud si objednáte naše hry za cenu přesahující 1000 Kč, automaticky vám k nim přihodíme ještě jednu – tentokrát to bude právě Dlaň Zarathustry. A nebojte se – samozřejmě ji posíláme ve sběratelské edici!

image 44
Dlaň Zarathustry – sběratelská edice

Nezapomeňte si do objednávky přidat i Rodinná tajemství!

Když už budete vymýšlet, jaké hry si do své objednávky nad 1000 korun přidáte, nezapomeňte na Rodinná tajemství. Dům 1000 dveří je totiž hledačková série a Rodinná tajemství jsou první díl. Pořiďte si ho, ať si můžete zahrát oba díly, které u nás vyšly!

image 45
Rodinná tajemství – sběratelská edice

Hru také můžete získat za zvýhodněnou cenu 199 Kč!

Kromě akce „dárek k objednávce nad 1000 Kč“ běží nyní ještě jedna. Dlaň Zarathustry máme na e-shopu vystavenou za zvýhodněnou cenu 199 Kč. Ta běžná je 269 Kč, takže můžete docela výrazně ušetřit. Hru vám pošleme v elektronické distribuci, takže ji můžete do pár minut od objednání začít hrát.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *