Přeskočit na obsah

Neštěstí v Ashville je dnes naposledy zdarma! Nezmeškejte náš dárek!

Novou prémiovou hru Neštěstí v Ashville jsme vám představili v nejrůznějších podobách. Je čas, aby ho v naší oblíbené akci vystřídala jiná hra. Pokud tedy chcete získat tuto prémiovou hru zdarma, pospěšte si, dnes akce končí!

nestesti konec

Co se stalo v Ashville?

Ashville by mohlo být normální město. Jenže před pár lety se tam odehrála tragédie, při které zemřelo mnoho lidí. Vyšetřování vás zavede do minulosti a s trochou pozorovacího talentu brzy odhalíte, že věci jsou jinak, než se zdají být.

Ve hře budete hrát za dva hrdiny, jejichž osudy se (možná) protnou. Čekají vás tu zábavné hledačky, minihry ve dvou módech obtížnosti, a mnoho zajímavých překvapení. Ve sběratelské edici je pak připravena i bonusová kapitola a další extra materiály.

nestesti 4
Obrázek ze hry Neštěstí v Ashville

Omrkněte celou sérii

Celá série u nás vyšla na speciální kolekci Temné romance, kterou si můžete prohlédnout zde. Na jednom místě tam dostanete všech dvanáct dílů této hledačky ve sběratelských edicích. Pořiďte si rovnou celou kolekci, nebo si zde vyberte díly, které vás zaujaly.

image 17

Dnes naposledy Neštěstí v Ashville zdarma

Pokud ještě dnes uděláte objednávku za více než 1000 Kč, pošleme vám k ní jako dárek Neštěstí v Ashville ve sběratelské edici.

Nemusíte se však ničeho bát, akce jako taková nekončí – brzy vám představíme novou prémiovku, kterou budeme rozesílat jako dárek našim největším fandům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *