Přeskočit na obsah

Nejočekávanější herní novinka podzimu je tu! Zastřené město vás zavede do Paralelního Londýna!

RECENZE HRY SPIDLA COVER A PRVNI OBR CLANKU 22

Naše města mají i jednu skrytou tvář. Za závojem se pohybují čtyřrucí čarodějové a magické bytosti, které jinak známe jenom z bájí a legend. Jejich svět je nyní ohrožen a je jen na vás, zda jim ho pomůžete zachránit! Fenomenální fantasy detektivní hledačka odehrávající se v oblíbených kulisách Londýna je konečně tu!

RECENZE HRY SPIDLA COVER A PRVNI OBR CLANKU 22

Zastřené město

Londýn všichni známe. Starobylá a zároveň moderní metropole plná inspirace! Ale v téhle hře je všechno ještě o chlup zajímavější. Paralelně existuje ještě jeden Londýn – plný magie, kouzelných tvorů a nebezpečí.

Jako detektiv se dozvíte, že právě bytosti z tohoto světa vykradli centrální banku. Vydáváte se pátrat po stopě a půjdete po ní jako ohař. Je jasné, že nepřestanete, dokud nevypátráte, co se stalo a dokud paralelní Londýn nezachráníte!

londyn 1
Obrázek ze hry Paralelní Londýn

Luxusní hledačka se skvělým příběhem

Paralelní Londýn je příběhem, který by se klidně mohl hodit i na filmové plátno. Prožijete tu dobrodružství ve skrytém světě, jehož zákonitosti teprve budete poznávat. Čeká vás tu seznámení s padouchy i hrdiny, s čaroději i nebezpečnými stvořeními.

Vše je doplněno úžasnou a barevnou grafikou, příběh se odehrává v zajímavých londýnskou lokacích. A samozřejmě vás tu čekají desítky moderních a originálních hledaček a také mnoho zajímavých miniher.

londyn 2
Obrázek ze hry Paralelní Londýn

Hru máme i ve sběratelce

Zastřené město 3: Paralelní Londýn jsme pro vás přichystali i ve sběratelské edici – samozřejmě si tak budete moci vychutnat i bonusový příběh a mnoho dalších extras.

image 3

Omrkněte i předchozí díl

V naší nabídce najdete i jeden z předchozích dílů Zastřeného města. Seznámíte se v něm s tímto fantastickým paralelním světem a naučíte se v něm chodit. O to lépe se vám pak bude hrát tato nová prémiová hledačka! Proniknete do tajemného světa za oponou!

image 4

A nejlepší zpráva na závěr? Paralelní Londýn můžete mít nyní zdarma!

Jednou za čas posíláme naše prémiové hry našim největším fanouškům zdarma! Rozhodli jsme se takovou akci připravit i pro Paralelní Londýn.

Je to jednoduché: když si u nás pořídíte hry za více než 1000 Kč, my vám k nim pošleme tuto hru zdarma jako dárek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *