Přeskočit na obsah

Nebojíte se o svou duši? Měli byste! Přichází totiž Požírač duší!

Od místní velké firmy jste dostali televizi zdarma! To člověka opravdu potěší, co říkáte? Máte velkou radost a chystáte se, jak si u obrazovky uděláte hezký večer. Všechno vypadá skvěle až do chvíle, kdy před televizí… umřete.

pozirac uvod

Pozor na co se díváte!

Ano, je to tak! V tomhle městě záhadně umírají lidé, kteří si pustili televizi. Z vás se stane vyšetřovatel těchto záhadných případů a rozhodně to nebudete mít jednoduché! Budete muset vyřešit spoustu problémů od zamčených dveří až po zvířata, která si hlídají své poklady. Zásadním úkolem pro vás však bude hlavně nalézt spoustu ztracených věcí – a že nemusí jít jen o kladivo schované v haraburdí, ale třeba i klíčové slovo v příběhu nebo výsek obrázku na fotografii!

pozirac 13 1

Požírač duší je hra vhodná pro dospělé hráče, ale zvládnou ji i děti! Jde tak o skvělou hru pro celou rodinu, u které můžete strávit celé hodiny společného času!

pozirac 2 1

Devítka Paranormálních případů!

Jestli jste fanoušci našich her, pak jste na Paranormální případy už určitě narazili! Vyšlo jich totiž už neuvěřitelných jedenáct dílů – a všechny jsou skvělé. Požírač duší je devítka a navazuje na všechno dobré, co proslavilo předchozí díly.

pozirac 1 2

Abychom dostali tyhle kvalitní hledačky k našim hráčům, poslali jsme Požírače duší do akce. Právě teď tak nebudete muset zaplatit 269 Kč, ale jen 169 Kč. Nabídka se vztahuje na sběratelskou edici, takže si kromě základního příběhu můžete užít i ten bonusový, ve kterém se o vaši duši bude pokoušet další zákeřný démon.

image 1

Žádné kupóny, žádné háčky – čistá sleva

Funguje to úplně jednoduše. Jen vstupte na stránku hry, kde je výhodná cena už nastavená. U hry dokonce můžete vidět, jak dlouho tahle akce ještě potrvá. A všimněte si, že čas se nemilosrdně odečítá! Kupte si hru právě teď, ať na to později nezapomenete. Byla by totiž velká škoda!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *