Přeskočit na obsah

Natáliin dědeček je v rukou únosců! Pomozte mu, dokud je čas!

Dnes naposledy bude u netradiční hledačky Natálie Brooks 2 viset cenovka 99 Kč! Pomozte Natálii zachránit jejího dědečka slavného archeologa z rukou únosců dřív, než bude pozdě!

Natalie Brooks 2 Poklad ztraceneho kralostvi 3

Naposledy za 99 Kč!

Hru Natálie Brooks 2: Poklad ztraceného království , která je originální hledačkou s hezkou grafikou a napínavým příběhem jsme nově vydali digitálně a také zlevnili na 99 Kč. Akce však potrvá jen do dnešní půlnoci.

V tomto příběhu bude muset Natálie naleznout starou mapu vedoucí k pokladu, aby zachránila svého dědečka, kterého drží únosci. Na celý úkol má však mladá dívka jenom tři dny!

image 7
Natálie Brooks 2

Chcete celou trilogii?

Dobrodružné hledací příběhy Natálie Brooks tvoří celou trilogii, a tu jsme vydali na jedné kolekci. Jedním nákupem tak můžete získat tři zajímavé a nápadité hry, u kterých si užijete spoustu dobrodružné zábavy.

Kolekce 25 her

Při této příležitost také připomínáme kolekci 25 her, na níž jsme Natálii také vydali. Nejsou tam však jenom hledačky, ale také obsluhovačky nebo spojovačky. Kolekce je multižánrová, určená pro celou rodinu a dodáváme ji zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *