Přeskočit na obsah

Natálie Brooks vyráží na své první hledačkové dobrodružství!

Natalie Brooks 1

Znáte Natálii Brooks, dobrodružku, která má oči na šťopkách a dokáže najít všechno, co potřebuje k úspěšnému zdolání každého dobrodružství? Její příběhy začaly Záhadou domu pokladů, a tu nyní najdete nejen v elektronické distribuci, ale také ve speciální slevové akci.

Natalie Brooks 1

Dlouho nedostupná kultovní hra je zpět!

Natálie Brooks patří ke kultovním hledacím hrám, které by měl mít ve své sbírce každý hledačkář. Možná jste ale neměli možnost si ji pořídit, protože na dlouhou dobu zmizela z pultů. Ale nyní je zpět a právě teď si u nás můžete první díl s názvem Záhada domu pokladů koupit za 99 Kč.

Natálie se v tomto příběhu vrací do domu po ze své zesnulé babičce – brzy však začne narážet na spoustu potíží a také na záhady, které je třeba vyřešit.

Příběhová hra poskytne možnost procházet rozmanitým herním světem, vést dialogy s jeho obyvateli, prohledávat celé lokace i plnit hledací úkoly a hlavolamy.

natalie 6
Obrázek ze hry Natálie Brooks

Propracovaná hledačka vás nenechá ani chvíli vydechnout!

Natálie Brooks má všechno, co má každá hledačka mít. Příběh, který se ve formě komiksu každou chvíli posunuje kupředu, vás bude neustále držet ve střehu. Nic tu nedostanete zadarmo – i klíč k otevření brány do zděděného domu si budete muset najít – a po něm také stovky další předmětů. A těch logických hádanek, které tu na vás čekají! Zkrátka, Natálie bude rozhodně potřebovat vaši pomoc!

natalie 10
Obrázek Natílie Brooks

Máme pro vás celou kolekci Natálie Brooks

Tahle hledačková série je trilogie a my jsme ji pro vás přichystali na jedné kolekci Natálie Brooks. Najdete tam všechny tři díly, a můžete si tak celou trilogii zkompletovat ve své herní sbírce a užít si hned tři dobrodružství s touhle mladou hledačkou!

image 6

Kolekce 25 her

Pokud vás zajímají i jiné hry než jen a hledačky, pak rozhodně omrkněte kolekci 25 herNatálii Brooks tam totiž najdete také, ale kromě ní i 24 dalších her různých žánrů a herních námětů!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *