Natálie Brooks se vrací ve druhém díle hledačky a premiérově vstupuje do on-line distribuce

Dobrodružka Natálie Brooks prožívá jeden divoký příběh za druhým. Tentokrát bude muset najít starověkou mapu pokladů, aby dokázala zachránit svého dědečka z rukou únosců. Vydejte se na další barevné hledačkové dobrodružství!

Natalie Brooks 1

Natálie se vydává zachránit dědečka

Tenhle příběh začne jako pořádné drama! Natáliin dědeček, slavný archeolog, byl unesen! Únosci však nepožadují peníze, jak by si jeden mohl myslet, ale něco lepšího: starověkou mapu, která vede k pokladu nedozírné ceny.

Natálie Brooks se musí vydat na cestu a pokusit se splnit úkoly, které před ni tato hrozivá situace postavila. Pomůžete jí zachránit milovaného dědečka?

image
Natálie Brooks 2: Poklad ztraceného království

Co od hry očekávat?

Natálie Brooks se může pochlubit kvalitní animovanou grafikou a dlouhými, poměrně propracovanými příběhy. Hraje si s určitou nadsázkou, rozhodně to však neznamená, že by byla odbytá.

Čeká vás tu trochu netradiční hledačka naplněná hledacími úkoly i minihrami a spousta zábavných herních okamžiků. Vydejte se s Natálií na její druhé dobrodružství!

brooks 1
Obrázek ze hry Natálie Brooks 2

Všechny díly v jedné akci!

Pokud si chcete zahrát všechna dobrodružství, která tato mladá žena prožila, pak pro vás máme dobrou zprávu: právě nyní máme ve slevě celou kolekci, takže na jedno kliknutí získáte všechny hry ze série a ještě na tom pořádně ušetříte! Jde o trilogii a můžete si tak projít všechna dobrodružství od toho prvního, až po to třetí, kde už jde o opravdu protřelou herní hrdinku!

Kolekci si prohlédněte zde! Uvidíte tam také, jak dlouho ještě sleva potrvá!

image 1
Sága Natálie Brooks

Dvojka za 99 Kč!

Jestliže vás zaujal jen druhý díl s názvem Natálie Brooks 2: Poklad ztraceného království, pak nezapomeňte, že právě teď ho máme v e-shopu jen za 99 Kč.

Hru jsme pro vás také přichystali na kolekci 25 her, která je nově v elektronické distribuci, takže můžete mít všechny hry ve svém počítači doslova do pár minut.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *