Přeskočit na obsah

Natálie Brooks je tu potřetí a kromě nového dílu přináší exkluzivní slevu na celou ságu!

Natálie Brooks je zpátky: tahle neohrožená dobrodružka se nezastaví před žádnou tajemnou výzvou. A tak se tentokrát vydává zachránit svého kamaráda ze školy, kterého z velmi podivných důvodů unesli neznámí únosci. Pozor – v nebezpečí jsou i další lidé!

Natalie Brooks 3 1

Natálie se vrací potřetí a opět to bude jízda!

Natálie Brooks ty problémy snad vyhledává! V klidu ráno vstane, dostane dopis od starého kamaráda ze školy – a prásk, už létá v průšvihu. Když totiž kamaráda navštíví, zjistí, že se ten kluk chová pořádně divně. Pak následuje jeho únos a také hrozba, že se dostane do nebezpečí jeho přítelkyně.

Natálie už má pár dobrodružných příběhů za sebou, a tak ví, co má dělat. Tahle záhada však bude pořádně zamotaná, a proto bude Natálie potřebovat vaši pomoc!

brooks 8 2
Obrázek ze hry Natálie Brooks 3

Hledačka, jak má být

Trilogie Natálie Brooks patří k méně tradičním hledačkám, ale zároveň má všechno, co by taková hledačka měla nabízet. Díky tomu získáte koupí této hry napínavý příběh, zábavnou grafiku a hlavně spoustu hledacích úkolů přímo ve hře a také klasických hledaček a miniher.

Ponořte se do dalšího bláznivého dobrodružství této mladé hledačky!

brooks 4 1
Obrázek ze hry Natálie Brooks 3

Celá trilogie s velkou slevou!

Natálie už u nás prožila tři hledací dobrodružství a my jsme je všechna vydali na jedné kolekci. Kolekce Natálie Brooks je teď v naší nabídce za velmi exkluzivní cenu. Omrknout ji můžete tady – kromě popisu jednotlivých dílů na stránce také uvidíte, jak dlouho ještě zvlášť nízká cena u kolekce potrvá. Tak si ji někam poznačte, ať na ni nezapomenete!

A ještě jedna přátelská připomínka navrch – kolekci vám samozřejmě zašleme zdarma!

image 38
Celá sága Natálie Brooks

Jen za 99 Kč!

Možná už předchozí díly Natáliiných dobrodružství doma máte, a tak naši skvělou nabídku na celou kolekci nevyužijete. Ale to nevadí – i tak pro vás máme možnost získat slevu: třetí díl Natálie Brooks: Záhady Hillcrestské střední máme v nabídce nyní jen za 99 Kč. I tato nabídka je časově omezená – odpočet běží hned vedle hry!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *