Město bláznů: tahle hledačka je teď ve slevě!

Město bláznů – zábavná hledačka, která se rozhodně nebere vážně, jde právě teď do slevy. Na netradiční hledačku, která potěší děti i dospělé, upozorňuje naše nová akce. Vydáte se do podivného města plného bláznivých postaviček, které budí úsměv na tváři? Je tam totiž spousta věcí, které je potřeba najít. A taky jsou tam mimozemšťani. No vážně!

blazni sleva

O čem to tu mluvíme?

Svérázným stylem nakreslené Město bláznů začíná tím, že hráč, který je zde novinářem, dostane za úkol vyšetřit kauzu mimozemšťanů, kteří přistáli v nedalekém městě. Místní starosta chce totiž celou věc ututlat. Pátrání však komplikují zdejší lidé, kteří jsou buď tak trošku natvrdlí, anebo rovnou dost potrhlí. Tahle mise rozhodně nebude nic jednoduchého.

Budete mít odvahu a také dost postřehu na to, abyste se do tohohle žurnalistického úkolu pustili?

blazni 2

Specifická hledačka

Město bláznů se zřejmě hodně liší od všech hledaček, které jste kdy hráli. Právě proto by vás mohlo zaujmout. Je zcela originálně a neotřele pojaté, člověk nestačí zírat, co všechno tu tvůrci pojali jinak.

Můžete se tu těšit na originální grafiku, která je snadno rozpoznatelná a jen tak vám z hlavy nevypadne. Najdete tu také desítky podivuhodných postaviček, které Město bláznů obývají – obvykle se s nimi zasmějete, ale také pěkně natrápíte, protože po vás budou neustále něco chtít. A samozřejmě tu na hráče čeká velká spousta hledaček a logických hádanek, jak nalezené předměty použít v praxi.

V tomhle městě možná žijí blázni, ale rozhodně ne hlupáci: abyste splnili jejich úkoly, budete potřebovat pořádnou dávku fištrónu.

blazni 6

Zábavná hledačka Město bláznů ve slevě

Od 31. března do 8. dubna 2022 můžete získat tuhle netradiční hledačku jen za 99 Kč. Hra, která je vhodná pro děti i dospělé, může přinést hodiny rodinné zábavy, a to za necelou stovku! Tak co říkáte? Vydáte se do Města bláznů?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *