Přeskočit na obsah

Máte ve sbírce všechny díly Paranormálních případů?

Máme pro vás nejnovější – třináctý – díl Paranormálních případů: Nevěsta za záhrobí. Nyní ho navíc dáváme zdarma k objednávkám nad 1000 Kč. Takže si ho můžete přidat do sbírky k ostatním hrám ze série. Cože? Vy je ještě nemáte všechny?

paranormal serie
Paranormální případy

Jak to všechno začalo? Bratr a sestra

Sourozenecká láska může být jeden z nejsilnějších vztahů vůbec. To se dozvíte v úvodním dílu série, ve kterém pátráte po osudu své zesnulé sestry. Co když bylo všechno jinak, než jak jste si vždycky mysleli?

Hra nastoluje kurz ostatním dílům – skvělá grafika, promyšlený a dlouhý příběh a hlavně zábavné hledačky.

image 18
Bratr a sestra – Sběratelská edice

Druhý díl: Jiný svět

Motel u dálnice je lákavým místem, kde si odpočinout. Může v něm ale také číhat nebezpečí. Dcerka hlavního hrdiny je unesena čarodějnicí do jiného světa a vy se budete muset vydat za ní a pokusit se ji zachránit.

image 19
Jiný svět – sběratelská edice

Trojka: Aljaška v nesnázích

Graficky skvěle vyvedená hra vás zavede na zamrzlou Aljašku. Zde budete opět zachraňovat svého blízkého. Čekají vás skvělé hledačky, spousta miniher a abyste prošli celou hrou, budete muset vynaložit opravdu hodně důvtipu.

image 20
Aljaška v nesnázích – sběratelská edice

Výlet do Rakouska: Její oči

Paranormální případy vás zavádějí do různých koutů světa. A tak se z Aljašky přesunete do Rakouska. Hlavní hrdinka totiž podstoupila náročnou operaci očí, která jí měla vrátit zrak. Jenže po probuzení zjistila, že vidí i mrtvé. Vydá se po stopách toho, co její nový zázračný zrak vidí, a dostane se do krásného rakouského města Hallstadt.

image 21
Její oči – sběratelská edice

Pátý díl: Upálená z Menzbrucku

Tenhle díl je hodně oblíbený, možná kvůli svému poutavému názvu. A hra je přesně o tom, co název naznačuje: vydáte se po stopách čarodějnic.

Připomeňme si u tohohle dílu, že všechny hry ze série Paranormální případy u nás seženete v českém překladu. Důležité je zdůraznit, že všechny máme také ve sběratelské edici, což znamená, že jsou obohacené o bonusové kapitoly!

image 22
Upálená z Menzburcku – sběratelská edice

Odkaz mrtvého kata

I šestka má zajímavý název. A jde o jeden z příběhově nejnápaditějších dílů. Budete tu vyšetřovat případ série podivných sebevražd, které se všechny do jedné týkají pracovníků místního nakladatelství, kteří pracovali na vydání nové detektivky. Že by to přece jen nebyly sebevraždy?

image 23
Odkaz mrtvého kata – sběratelská edice

Zármutek mrtvých

V tomhle díle se podíváte na panství podivného hraběte, kde se setkáte se spoustou tajemných zákoutí a také s duchy. Jeden z nich ovládne mladého umělce, který sem přijel natáčet film. A pak se začnou dít opravdu strašidelné věci!

image 24
Zármutek mrtvých – sběratelská edice

Osmička: Vyprahlé touhy

Námětem tohohle dílu je morová rána. Během ní totiž jednomu lékaři zemřela žena i dcera a on se rozhodl sáhnout po kouzlech černé magie, aby je přivedl zpátky mezi živé. Tohle bude hodně náročný případ pro detektiva v oblasti paranormálních případů.

image 25
Vyprahlé touhy – sběratelská edice

Požírač duší

Díly krásně střídají prostředí i čas. Zatímco předchozí díl nás přenesl do středověku, ten devátý je moderní: budete v něm řešit případ televizí, které usmrcují své majitele. Jak to dělají? Vyřešit tuhle záhadu už bude jen a jen na vás.

image 26
Požírač duší – sběratelská edice

Lehký horor: V režii smrti

Desátý díl malinko přitvrzuje v hororové atmosféře – a má k tomu důvod. Zde totiž budete vyšetřovat případ zesnulého režiséra hororových filmů, který se rozhodl škodit ze záhrobí. V režii smrti patří k nejtemnějším dílům Paranormálních případů.

image 27
V režii smrti – sběratelská edice

Sázka o život

Tuhle opravdu povedenou a supermoderní hledačku jsme vám přinesli letos na začátku roku. Vypráví příběh lodi, na které se hraje o duši. Joker a jeho partnerka zde kradou lidem duši a pokoušejí se ovládnout svět. Je to opravdu velká a paráda a jestli jste Sázku o život ještě nehráli, rozhodně se do ní pusťte. Jen ta luxusní grafika stojí za to, abyste si jí prošli!

image 28
Sázka o život – sběratelská edice

Slepá láska

A protože na začátku roku jsme vydali jedenáctku, na konci minulého roku jsme vydali dvanáctku. Hra má úplně jinou atmosféru než předchozí díl – mnohem komornější a umělečtější. To však neznamená, že by byla méně skvělá – přináší jiné pojetí, jiné nápady a skvělou atmosféru. I v tom je série Paranormální případy silná: neustále se proměňuje, pokaždé vás dokáže překvapit.

image 29
Slepá láska – sběratelská edice

13. díl: Mrtvá nevěsta

Možná proto, že jde zrovna o prokletou třináctku, je tento díl trochu hororovější než ostatní. Vypráví příběh nevěsty, která zemřela ve svůj svatební den, a nyní hledá cestu ven ze záhrobí. Stejně jako u minulého dílu můžete i teď říct: je to zase úplně jiná hra než předchozí díly – s jiným příběhem, jinou atmosférou i jinak pojatou grafikou. Tahle série má stále čím překvapit!

A právě tento nejnovější prémiový díl nyní posíláme zdarma ke každé objednávce nad 1000 Kč. K takové objednávce ho od nás dostanete jako dárek – a jsme si jistí, že z něj budete nadšení!

image 10
Nevěsta ze záhrobí

Zkompletujte svoji sbírku Paranormálních případů

Každý díl je jiný, každý přináší velmi silný příběh a originální grafiku. Těšit se můžete na desítky hodin zábavy plné skvělých hledaček a zajímavých logických úkolů. Pokud si hry pořídíte ve sběratelské edici, čeká vás spousta extra materiálů a hlavně nová bonusová kapitola pro každý díl.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *