Máme pro vás přichystanou prémiovou sběratelskou hledačku zdarma!

mimozemstan zdarma

Město mimozemšťanů už jsme vám představovali včera. Nyní si pojďme připomenout, že ho v těchto dnech můžete u nás dostat jako dárek.

mimozemstan darek

Vyšetřete dávný vojenský experiment

Ve městě, do kterého v této hře vstoupíte, se něco stalo. To je jasné na první pohled. Je opuštěné, rozpadá se… Navzdory tomu, že tu neuvidíte ani živou duši, právě odsud se šíří do světa nebezpečná epidemie. Kde se tu vzala? A co se tu dělo ve 40. letech, když ve městě sídlili vojenští vědci?

Otázek je spousta a vy budete muset být tím, kdo na ně najde odpovědi.

Hru pro vás nyní máme ve sběratelské edici, takže se můžete těšit nejen na bonusovou kapitolu, ale i na další extra materiály, bez kterých bych se správná sběratelka rozhodně neobešla.

image 50
Obrázek ze hry Město mimozemšťanů – sběratelská edice

Dárek k objednávkám nad 1000 Kč

Rádi odměňujeme hráče, kteří nás podporují tím, že u nás pravidelně nakupují a že dělají i větší objednávky. Proto se můžete těšit, že u nás dostanete nějakou prémiovku zdarma, pokud uděláte nákup za více než 1000 korun.

Hry v této akci pravidelně obměňujeme, aby si každý mohl vybrat takovou, na kterou se těší. Jestli vás zaujala sběratelská edice Města mimozemšťanů, máte tedy právě nyní šanci získat ji zdarma!

image 51
Město mimozemšťanů – sběratelská edice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

vladce titul

Vládce tří světů: dokážete projít všemi světy až ke šťastnému konci?Vládce tří světů: dokážete projít všemi světy až ke šťastnému konci?

Propletené světy jsou tu zase, tentokrát se svým sedmým dílem. Jmenuje se Vládce tří světů a kromě rozvalin starověkých Delf vás zavede do tří dalších světů. Čekají vás tu velké záhady, skvělé hledačky, poutavé lokace a zákeřné minihry. Už se těšíte? To byste měli! Obzvlášť proto, že hra je nyní jen

Fantom – Zločin v Benátkách Sběratelská ediceFantom – Zločin v Benátkách Sběratelská edice

        Sběratelská edice: Prozkoumejte každý zapadlý kout Benátek a najděte zločince, který unesl dvě dívky. Sběratelská edice přináší navíc spoustu bonusového obsahu (hudba, obrázky ze hry atd.) A samozřejmě ještě další detektivní zápletku, jež vás opět zavede do nitra romantické Itálie. Nenechte si ujít jednu z nejlepších adventur letošního roku!  Původní příběh: Detektive, řeknu vám