Přeskočit na obsah

Mafie v New Yorku 3 – Lucerna duší – Sběratelská edice

 

 
 
New York, padesátá léta! Vdova po zámožném právníkovi byla brutálně zavražděna. To, co začalo jako běžné vyšetřování, nabírá temný spád. Zdá se, že ji zabil návštěvník ze světa mrtvých. Absurdní? Snad. Je jen na vás, abyste objasnili skrytá — a často i krutá — tajemství. Máte dost odvahy čelit tomuto děsivému dobrodružství? To zjistíte právě ve hře Lucerna duší!
 
Co přináší sběratelská edice?

Bonusovou kapitolu s hraním navíc a předehrou k hlavnímu příběhu,
Měnící se objekty, odměny za dobrou hru a bonusové hádanky,
Tapety, původní nákresy ze hry, soundtracky ke stažení a další,
Kompletní Strategickou příručku, abyste už nikdy ve hře neuvízli.

 
V bonusové kapitole se obrátí perspektiva a do hry se vrátíte jako mladý vědec Will. Z tohoto úhlu pohledu jste ještě hru nezažili. Pokud máte dost odvahy, vraťte se do tísnivého podzemního bunkru, který tak dobře znáte z hlavního příběhu. Ano, právě sem, kde bylo zosnováno tolik zla a tolik podlých akcí se tu dalo do pohybu. Seberte odvahu a konečně vypátrejte, kdo tento bunkr postavil, jaký byl jeho pravý účel a co vše se zde odehrávalo. A mějte oči otevřené — hledáte něco, co je dostatečně mocné, aby to zničilo celý svět!
 
Požadavky: Windows, procesor 650MHz nebo lepší, RAM 128MB, DirectX, Grafická karta 32MB. Před zakoupením hry prosím stáhněte demoverzi a vyzkoušejte jí. Pokud vám bude bez problémů fungovat demoverze, bude vám fungovat také plná verze.

Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *