Přeskočit na obsah

Legendu o Sněžném království můžete získat ještě dnes se slevou

Legenda o sneznem kralovstvi 3

Právě v těchto dnech je jedna z her, která u nás nově vyšla ve sběratelské edici – Legenda o Sněžném království – ve slevě. Ještě dnes ji můžete získat za ve výhodné akci za 199 Kč. Pošleme vám ji v elektronické distribuci a během pár minut si můžete tuhle parádní fantasy hledačku zahrát.

Legenda o sneznem kralovstvi 3

Romantická fantasy s příjemnou grafikou

To je Legenda o Sněžném království. Čerpá motivy a náměty z pohádek, ale posunuje je do žánru dobrodružné a romantické fantasy. Setkáte se tu s lovcem, který zachrání princeznu pronásledovanou zlým čarodějem. Za celým příběhem je však něco víc: a to budete muset odhalit právě vy.

Hra je vhodná pro dospělé hráče i děti – dávku napětí i romantiky si u ní tak užije celá rodina.

Hru už jste možná u nás v nabídce viděli, ale nyní došlo k její reedici a ve druhém vydání vyšla i ve sběratelské edici. Čeká vás tedy bonusová kapitola (která je pokračováním hlavního příběhu), sběratelky nebo třeba krátké příběhy, které můžete vyprávět dětem před spaním.

image 23
Legenda o Sněžném království -sběratelská edice

Prohlédněte si naši kolekci sběratelek

Hru jsme ve sběratelské edici vydali na kolekci 10+3, kde najdete jenom samé hledačky – některé jsou vhodné pro celou rodinu, jako třeba Legenda o Sněžném království, jiné jsou thrillery určené pro dospělé hráče. Svou oblíbenou hru si tak na této kolekci vybere bez problémů celá rodina!

A jestli vás zaujala jen samostatná hra Legenda o Sněžném království, můžete si ji dnes naposledy pořídit ve slevě. Nabízíme vám ji za 199 Kč, běžná cena je přitom 269 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *