Hru z nové kolekce můžete získat ještě dnes se slevou

Legenda o Sněžném království je příjemná fantasy hledačka, která stojí na romantickém příběhu. Nechte se vtáhnout do pohádkově sladkých tenat téhle hry, která je součástí nové kolekce.

Právě v těchto dnech je jedna z her z nové hledačkové kolekce – Legenda o Sněžném království – vypuštěna do elektronické distribuce. A ještě ji můžete získat o pětinu laciněji – stačí využít náš tajný slevový kód LEGENDA a během pár minut si můžete tuhle parádní fantasy hledačku zahrát.

legenda konec

Romantická fantasy s příjemnou grafikou

To je Legenda o Sněžném království. Čerpá motivy a náměty z pohádek, ale posunuje je do žánru dobrodružné a romantické fantasy. Setkáte se tu s lovcem, který zachrání princeznu pronásledovanou zlým čarodějem. Za celým příběhem je však něco víc: a to budete muset odhalit právě vy.

Hra je vhodná pro dospělé hráče i děti – dávku napětí i romantiky si u ní tak užije celá rodina.

Prohlédněte si novou kolekci

Najdete na ní celkem patnáct her. Kolekce je vytvořená pro milovníky hledaček, proto na ní objevíte hned 12 zajímavých hledaček, z nichž každá má co nabídnout – ať už je to zajímavý příběh, hororová atmosféra, originální hledačky nebo nečekané hlavolamy. A rovnou tři hry jsou podpultovky. Stejně jako Legenda o Sněžném království. Neváhejte: tahle kolekce stojí za pozornost!

A jestli vás zaujala jen samostatná hra Legenda o Sněžném království, pak využijte slevový kód LEGENDA a pusťte se do dobrodružství ve Sněžném království. Čeká jenom na vás.

5679

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.